Módní tašky a spojky jaro-léto 2015, 46 fotek

10/01/2018 | By admin | Filed in: Móda.

Obsah

>

Jeden z nejlepších ženských šperků v létě může být považován za stylovou a jasnou kabelku. V sezóně jaro-léto roku 2015 budou módní a epatážní doplňky v módě, které nejpřesněji zvýrazní individuitu svého majitele. Níže uvádíme nejkrásnější možnosti pro kabelky žen na jaro a léto roku 2015, které byly prezentovány slavnými značkami na módních přehlídkách:

ČERVENÁ BARVA

V jarní a letní sezóně roku 2015 budou moci velkolepé šperky bohaté červené barvy. Mohou být vyrobeny jak z jemné matné kůže, tak z lýtované lakové kůže. Také další odstíny červené palety budou oblíbené – korálové, vínové, terakotové.

Perforace a embosování

Tašky s perforací lze považovat za výhradně letní variantu. Perforovaná kůže vytváří vzhled lehkosti a vzdušnosti, což je v horké sezóně velmi důležité. Nejlepší je upřednostňovat tašky se světlými odstíny – budou v dokonalém souladu s jakýmkoli letním oblečením.

Trend sezóny jaro-léto roku 2015 – černé a bílé perforované kožené tašky. Báječná dekorace letních doplňků je dokončena ve formě originální embosování, která je vlastní značce.

ŠIROKÉ SPÍNAČE

Shirokieeklatchchi obdélníkový tvar a velké tašky na řetězu budou módní novinkou nadcházející sezóny. V detailech kolekcí jaro-léto 2015 vidíme velmi zajímavé spojky s jedinečnými letními vzory a originálními nápisy.

U firemních obrázků se vejdou do složek spojky. Všechny tašky, které řetězec nemiluje, jsou nyní o něco větší, což je v každodenním životě neuvěřitelně praktické a praktické!

VINTAGE

Klasické dámské kabelky si podmanily srdce mnoha módních návrhářů díky tomu, že dávají tomuto obrazu zvláštní kouzlo a kouzlo.

V roce 2015 je v módě řada vintage kabelky – to jsou barevné tašky ve stylu patchwork, luxusní spojky a sáčky vyšívané s korálky, romantické krajky, náročné tašky s okrajovými a jasnými potisky.

NEPOUŽITÝ DESIGN

Módní hit v nadcházejícím jarním a letním období jsou okouzlující kabelky mimořádných tvarů. Například na módě se můžete podívat na krásné mini kabelky na řetězu ve formě bobulí, srdce a hrudníku. Kromě toho budou populární sáčky kulatých a oválných tvarů.

WONDERFUL PATTERNS

Legrační jasné nápisy sloužily jako skvělý doplněk k letním taškám, které se mohou stát vynikajícím doplňkem na pláži. Také v prodeji najdete fantastické tašky s barevnými květinovými nebo geometrickými vzory.

PŘÍPRAVNÁ FORMA

Univerzální obdélníkové letní pytle mohou být nazývány nutností sezóny. Sbírky doplňků pro jaro a léto roku 2015 nás potěší širokou nabídkou pravoúhlých kabelů – mohou být dokonale čtvercové, prodloužené v délce nebo šířce, z textilní kůže různých barev.

ŠŇŮRA TORBY

Na jaře a v létě roku 2015 se praktické tašky přicházejí zpět do módy. Návrháři je prezentovali jako klasické letní příslušenství, takže tašky-tašky neutrálních vyhrazených barev (černé, hnědé, šedé) vyrobené z drahých materiálů (například krokodýl) budou nejoblíbenější.


Tags: , , , ,

Leave a Reply