Módní tašky podzim-zimní 2014-2015, 45 fotek

10/03/2018 | By admin | Filed in: Móda.

Obsah

>

Podzimní a zimní sezóna 2014-2015 již vstoupila do právnických práv, což znamená, že nastal čas změnit jasné a barevné letní kabelky na klidnější a klidnější možnosti.

TAŠTINY VELKÝM ZIMEM 2014-2015: MOŽNÉ FORMY A DESIGN

Jak je očekáváno, na podzim a zimní modely ženských tašek jsou nejvíce poptávka, které mají univerzální a jednoduché tvary, tlumené a jemné odstíny. Níže vás vyzýváme, abyste se dozvěděli co kabelky jsou v módě na podzim a v zimě 2014-2015.

Klasické pravoúhlé tašky

Nepřekonatelný klasiky bude vždy na špičce popularity, zejména pokud jde o luxusní doplňky. Nyní v módě dámské obdélníkové kabelky, vyrobené z pravé kůže vysoce kvalitní černé, tmavě hnědé nebo šedé.

Nejlepší ze všech, když klasický sáček obsahuje minimální množství detailů, pak bude vhodný ve vašem šatníku po více než jednu sezónu.

Některé klasické tašky mohou být vyrobeny z reliéfní kůže, ale předpokladem je přesnost a sofistikovaný styl značky tohoto výrobku.

MINIATUROVÉ TAŠKY PROSTŘEDNICTVÍM

Módní trend, který pokračuje od minulého léta, je dámské ramenní tašky. Pokud v létě byly kyselé barvy takového příslušenství v módě, pak v období podzimu a zimy je lepší upřednostňovat přírodní a přírodní odstíny. Dnes mnoho stylistů nazývá takové modely “poštovní tašku”. Oba obdélníkové “tašky pošťáka” a zaoblené kabelky přes rameno budou oblíbené letos.

STYLNÍ BATOHY A TAŠKY V SPORTOVNÍM STYLU

K dispozici je praktická a praktická volba pro chladnou sezónu stylové dámské batohy, které byly zastoupeny ve sbírkách mnoha známých značek. Nejlepší batohy podzimní sezóny 2014-2015 jsou černé, ne příliš velké, s množstvím kovových a kožených dílů (knoflíky, hroty, okraje, nýty, střapce, masivní zipy a kapsy). Takové batohy byly oblíbené v polovině 90. let a letos se jim vrací móda.

Kromě toho na podzim-zimu 2014-2015 nabízely populární značky pro mládež Atraktivní sportovní tašky:

SPOJKY A MINI HANDBAGY ZÁJEMNÉHO FORMULÁŘE

Módní novinkou příští sezóny je Roztomilé a zábavné miniaturní spojkové sáčky neobvyklého tvaru. Například milovníci tohoto stylu budou milovat atraktivní drobky ve tvaru květiny, medvídka nebo štěně čivavy, které jsou ozdobeny třpytivými krystaly nebo kameny.

RAFINOVANÉ TAŠKY NA ŘETĚZ

Tašky na řetězu jsou poptávka po více než jeden rok za sebou a nyní jsou stále v módě. Ve sbírkách příslušenství známých designérů najdete tašky na řetězec různých tvarů – obdélníkový, polokruhový, ve tvaru lichoběžníku nebo kufříku.

Velikost pytlů na řetězu může být také odlišná – od večerních mini-tašek a spojů a končící objemnými vaky na rameni. V podzimním období budou béžové, černé, tmavě modré a červené tašky na elegantním zlatém řetězci vypadat velmi krásně.

ŠŇŮRNÉ KOŽENÉ KOŽE

Skutečně zimní trend lze považovat za luxusní ženy tašky z přírodní kožešiny, který bude také v módě v roce 2015. Kožušinové tašky vypadají stylově a nádherně, dokáží nejlépe vyzdobit zimní oblečení.

V této sezoně budou oblíbené kabelky z přírodních kožichů – kouřové šedé, černé, modrošedé. Kožené tašky světlejších odstínů – červené, fialové, zelené, modré – budou také důležité.

TAŠKY S BAKRÓMEM, SPIKEMY A PÁRY

Chytlavé detaily jsou povoleny nejen naryukzak, ale také v některých verzích módních pytlů v této sezóně. Dívky, které dávají přednost extravagantnímu vzhledu, ocení módní letošní rok. tašky s četnými zipy, dlouhé okraje, kontrastní vzory, drahokamy nebo hroty.

Novinkou příští zimy byly originální tašky zdobené korálky nebo doplňky s vyšívaným vícebarevným ornamentem závitů.

MĚSÍCÍ BARVY DÁMSKÝCH TAŠEK BŘEZENÁ ZIMA 2014-2015

Jak bylo uvedeno výše, na podzim a v zimě jsou v oděvu a doplňcích nejvíce žádané klidné a měkké barvy. Nicméně existují některé z nejvíce trendových trendů, které lze připsat sezóně podzimu-zimy 2014-2015.

STUDENÉ TUKOVÉ TMAVY

V nadcházejícím zimním období budou módní luxusní a elegantní kabelky těchto barev: tmavě modrá, kouřově šedá, popínavá, mrazivá modrá, modrofialová, kovová. Tašky těchto barev vypadají velmi elegantně a draho, zvláště pokud mají sofistikovaný design.

CLASSIC WINTER GAMMA

Samozřejmě, klasické barvy pro dámské doplňky budou oblíbené. To lze přičíst červená, modrá, černá, šedá, bílá a zelená.

Samostatně, chci říct o hnědé. Brown bude módním trendem sezóny jaro-léto 2014-2015, takže celá paleta této barvy bude populární. V nových kolekcích najdete krásné a stylové tašky jasně červené, jantarové, světle hnědé, zlatavé, zlaté barvy.

Tašky těchto odstínů budou vhodné v dámské šatníku této sezóny, zejména od zimy roku 2015, elegantních kožených bund a ovčí kožichy tuto paletu.

ORIGINÁLNÍ TISKY

Když mluvíme o módních výtiscích na podzim-zimu 2014-2015, pak jim mohou být připsány zajímavé. etnické vzory a ozdoby, neobvyklé květinové obrazy, geometrické a abstraktní kresby.

Ale z konkurence, samozřejmě, zvířecí vzory zůstávají. Leopard, žíhaná, zebra, rysa, python. Tašky s takovými výtisky budou na vrcholu popularity v letech 2014 a 2015.

 


Tags: , , ,

Leave a Reply