Módní tkanina podzim-zimní 2018-2019 – velvet. Obleky, kabáty, bundy, kalhoty, sukně, kombinézy

10/05/2018 | By admin | Filed in: Móda.

Obsah

>

S potěšením při pohledu na nejnovější sbírky slavných designérů jsme si uvědomili, že bez sametu tuto sezonu nemůžeme dělat. Tato tkanina je krásná, praktická a skvělá pro chladnou sezónu. Navíc, mnozí ji zmeškali!

Velvet je vyroben z polyamidu, bavlněných vláken a viskózy a má charakteristickou jizvu, pro kterou byl tak milován, stejně jako příjemná srst z přední strany. Původně samet byl vyroben pouze z bavlny, ale teď
moderní textilní průmysl používá určité procento viskózy nebo polyamidu, což dává tkanině pozitivní vlastnosti. Módní návrháři také používají plně syntetický a velmi praktický samet v různých barvách.

Tkanina nemůže být zaměněna s druhou, má charakteristický lem, samet a velmi krásné měkké záře. Tento materiál je klasifikován jako ušlechtilý, považuje se za tkaninu králů a šlechticů. Například oblečení pro lidi vysokého původu bylo šité ze sametové tkaniny bohaté na vínovou barvu.

Teď je všechno šité z velvetovky!

Na módních přehlídkách jsme viděli:

manšestrové kabáty, obleky, šaty, sukně, sukně, kalhoty, čepice, tašky, bundy a kombinézy.

Často se textilie používá v kombinaci s jinými materiály.
V čerstvých sbírkách používali někteří designéři hladký samet. Modely byly úspěšně rozředěny s jasnými detaily, například tabákové pozadí kabátu a kalhot úspěšně harmonizované s jasně červenými botami a vypadalo to neobvykle čerstvé a zajímavé. Takové odstíny velvetů, které jsou velmi teplé a přátelské, vytvářejí pocit klidu a pohodlí.

Velvet se dokonale hodí k mnoha látkám, takže vytváření harmonického obrazu není obtížné, pokud posloucháte rady stylistů. Kombinované oblečení vždy vypadá zajímavě. Například sametové a velurové detaily s sametovým vzorem vypadají dobře.

Univerzální Velveteen

Výhodou tkaniny je, že může být použita k vytvoření elegantních, praktických kostýmů. Materiál se liší při zvýšené odolnosti, odolnosti proti jakékoliv deformaci. Je odolný proti opotřebení a odolný, zatímco fleecy povrch je velmi příjemný hmatový a vypadá bohatě a esteticky příjemný.

Aby šaty ze sametu neztratily své vlastnosti a krásu, musíte dodržovat jednoduchá pravidla péče o tkaniny. Obrovskou výhodou tkaniny je možnost její barvy v různých barvách, což dává spoustu prostoru pro návrháře oblečení.

Je velmi teplý a pohodlný v oblečení ze sametového plátna, protože to není foukané chladnými podzimními a zimními větry. Na této látce jsou šité teplé kabáty, bundy, obleky, kalhoty, kombinézy, šaty a sukně.

Typy velvetů a jejich vlastnosti

Tkaniny se mohou lišit v různých typech – šířka lemu, tloušťka samotného materiálu, srst. Jak si vybrat?

Materiál je vybrán v závislosti na zamýšleném obrazu. Takže manšestr v malém žebrování se používá k vytvoření elegantnějších stylů a je ideální pro kancelářské šaty nebo oblek. Vrchní oděv je vyroben z materiálu s širokou jizvou a hustší strukturou. To je hlavní univerzální pravidlo výběru.

Jak nosit oblečení z velvety

Dbejte na textura látky. Pokud hodláte nosit kalhoty s velkými nohami, měli byste tento obrázek doplnit mimořádným vrcholem.

Party Mandura Outfit

Háček s různými výtisky a nápisy, asymetrické tričko, jde do kalhot od sametu, což vytváří poněkud provokativní obraz díky použití různých materiálů při vytváření módního obrazu.

Není třeba vzájemně kombinovat jen některé látky ze sametu různých textur a barev! Je to celkem vhodné kombinace několika různých tkanin, které se vzájemně stínují. Například, široký žebrový kabát vypadá dobře s džíny, a sametové kalhoty ve většině případů vytváří pocit pracovního oděvu.

Co kombinovat velvet?

Designéři aktivně využívají hlavní trendy nové podzimní-zimní sezony – trička, které se nosí pod midi sundresses z manšestru. Úspěšná kombinace je skládaná sukně, která je alternativou k tradiční klasické sukni. Obraz by měl být doplněn například o monofonní roláky nebo vhodné blůzy zastřené pod sukni.

Win-win je minimalismus. Je vždy v módě a velmi oblíbený u žen s chutí. Je téměř nemožné učinit s ním chybu a tento styl je perfektní, pokud jde o samet.

Příklad: bílá a hnědá. Sukně je vyrobena z hnědé velvetky, pas je příliš vysoký, na něj je kladen důraz. V tomto případě je jasné tričko s chytlavými výtisky a dalšími kresbami a vzory zakázáno. Nejlepší volbou je bílé jednobarevné tričko. Stejným principem jsou boty. Budete mít módní a všestranný oblek vhodný v každém prostředí – v kanceláři, ve škole, v kavárně apod.

Vizuálně prodlužovat nohy je docela možné, na sobě v modré sametové sundress hluboké vínové barvě. Pod ním můžete nosit halenku, například v roztomilých malých polkových tečkách nebo si můžete vybrat vhodnou neutrální mikinu. Tyto podrobnosti pouze úspěšně vykreslily bezchybný obraz a příliš nepřitahovaly pozornost na sebe. Nemusíte přidávat mnoho doplňků, protože krátká módní kadeřnice je krásná. K němu zapadají burgundské tenisky v tónu a na bílé plošině, stejně jako černá klobouk nebo dokonce klobouk s okrajem.

Pokud se vám líbí něco neštandardního, pak původní barvy kalhotek budou dobrou volbou. Kreativní styl kalhotek je například akvarel s zajímavým detailem – asymetrickým výstřihem. Stylový obraz je možný, pokud správně vyberete odstíny dalšího oblečení, například noste černý svetr s bílými a šedými a modrými vzory na kalhoty. Výsledkem bude harmonický tandem s dokonale přizpůsobenými barvami.

Chcete-li zdůraznit neobvyklý styl nohavic, je také důležité správně zvolit boty. Bude mít hnědé boty nebo boty s dostatečně vysokými, ale pevnými patymi.

Oblíbené značky kombinují ve svých sbírkách několik stylů, například úspěšným řešením je kombinace uliční evropské a asijské módy. Taková volba je pro mladé, kreativní, s duchovním odbojem, který je vlastní mládí.

Velkým všestranným oblečením je manšestrová bunda s knoflíky a kalhoty. Ale zde můžete snadno udělat chybu a dostat se do konce fussiness a masivnost, jako módní návrháři nemají unavený opakovat. Chcete-li se vyhnout této běžné chybě, měli byste zředit oblečení s květinovým tiskem šaty nebo nádrž na sobě s bundou nebo nosit je džínsy. A nosit kalhoty s vhodným trikem nebo ručně pleteným svetrem nebo halenkou s harmonickým potiskem nebo vzorem.

V závislosti na předpokládaném obrazu jsou vybrány i další doplňky – čerpadla, boty nebo masivní tenisky na plošině.

Co je zakázáno?

Mnoho lidí zapomíná na toto pravidlo, které neúnavně opakují designéři. Nemůžete hrát s tiskovinami zvířat – leopard nebo zebra. Doporučuje se upřednostňovat oblečení v jedné barvě a tónu nebo s organickými vzory. Leopardové výtisky změní jakýkoli obraz, pokud je vytvořen negramotně, na chuť a vulgární.

Velvet patří k aristokratickému materiálu a netoleruje předstíranost. Paleta barev materiálu sestává z následujícího rozsahu:

modrá, prášek, pastel, kobalt, švestka, jasně zelená, bílá, černá, hnědá.

Neměli byste si vytvářet svůj vlastní obraz z sametových oblečení pestrých a jasných odstínů. Takže co se stane, je to, co jsme řekli výše – pretentiousness, bad taste.

Nezapomeňte na klasické pravidlo o třech kombinacích při vytváření obrázku v libovolném stylu:

  1. Nepoužívejte více než tři typy látek najednou.
  2. Nepoužívejte více než tři barvy najednou.
  3. Zastavte nejvýše tři výtisky a další podrobnosti.

Jinak je vysoká pravděpodobnost, že šaty se stanou komickým obrazem klauna.

Velvet Běžné chyby výběru oděvu

Ne každý je schopen správně zvolit styl oblečení ze sametového materiálu. Proto stojí za to seznámit se s hlavními doporučeními stylistů.

Nezpochybnitelným zásahem nové sezóny jsou šplhané kalhoty. Ale takové kalhoty vypadají skvěle jen u vysokých a štíhlých dívek a žen. Model nohavic je mimořádně velkolepý, pokud doplníte oblečení s vrcholem lehce otevírajícím napnutou bříško. Na podzim a v zimě jsou kalhoty manšestru prostě nepostradatelné. Chcete-li se vyhnout chybám, musíte si vybrat styly podle pleti a správně doplnit obrázek s svetry, blůzy, vesty, tašky a také nepoužívat světlé a nápadné šperky.

Pro dámy s načechranou postavou bude sametová sukně dobrou volbou. Velvet sukně jsou univerzální mimosezónní věci vhodné pro dívky a ženy jakékoliv velikosti těla. Sukně má zpravidla vysoký přistávací prostor na pasu a je často zdobena vpředu s knoflíky. Zde platí stejná pravidla jako při výběru sundres – musíte upřednostňovat minimalismus a obyčejné oblečení.

Na podzim vypadají světlé oděvy dobře, jsou to béžové, růžové, hořčičné nebo jasně červené. Pro zimní období stylisté doporučují vybrat si vínové, vínové, námořnické, hnědé, smaragdové nebo černé sametové šaty.

Dámské kombinézy různých typů jsou také v trendu a jsou vhodné pro mladé dívky. Ale i zde je snadné udělat chybu přetížením obrazu.

Vzhledem ke složité struktuře vypadá tento materiál ještě zajímavější než podobné džínové oděvy, ale nejdřív by se neměli vybírat modely, které jsou příliš těsné, a za druhé, přidat nevhodné příslušenství, jasné výtisky, výzdobu a podobně k módnímu luku. Jakékoliv sametové kombinézy by měly být mírně volné. Používají kombinézy s různými botami – vysokou rychlostí, tenisky, boty na ploché podrážce. Hlavní věc je, že jde o velmi všestrannou a stylovou volbu, vhodnou pro práci, volný čas a chodit do kavárny.

Nejobvyklejší typ oděvu jsou bundy a bundy značky Velveteen. Jejich popularita se vysvětluje praktičností, pohodlí při nošení, vlastnosti tkaniny, která se dobře udrží. Hustota materiálu a jemná luxusní sametová podšívka poskytnou celkový vzhled elegance. Bundy jsou dobře sladěny se všemi věcmi – šaty, jednoduché džínové jeansy, sukně. Abyste se vyvarovali chyby, měli byste vzít v úvahu barevné schéma a univerzální pravidlo tří kombinací.

Často dělají nepříjemnou chybu tím, že zvedli nevhodný kožený oděv pro manšestr. Výjimkou jsou obrázky vytvořené módními návrháři, kde je každý detail přemýšlel, je obtížné udělat takovou volbu sami.

Velvet se prakticky nepoužívá při vytváření vícevrstvých obrazů. Opět – nechte pole pro riskantní experimenty s profesionálními designéry. Velvet je soběstačný materiál, který není určen k vytvoření masivního luku. Samotná textilie – hlavní část celkového obrazu, takže oblečení z sametu není nutné skrývat pod vrstvami jiných hmotných věcí. Není potřeba nosit na hlavě manžety, šátky, vesty apod. Vypadá bez chuti a náročnosti.

Doporučujeme vám, abyste poslouchali doporučení stylistů a doplňte svůj šatník v nové sezóně s nejlepšími modely sametových tkanin. Pokud vás zaujme stylista sedmdesátých let – vyberte si módní manšestr!

Autor: Lazur Irina


Tags: , , , , ,

Leave a Reply