Módní večerní šaty jaro-léto 2016 – fotografie nejkrásnějších šatů tohoto roku!

04/30/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Večerní móda z roku 2016 je ztělesněním luxusu a třpytu, oslňujícími látkami a nenapodobitelnými styly, exkluzivním designem a nesrovnatelnými snímky. Vzhled některých šatů je úchvatný – jsou tak kouzelné a fascinující! Podíváte-li se na nové kolekce slavného módního návrháře, není pochyb o tom, existuje několik významných trendů, které jsou módní večerní šaty pro jaro-léto 2016. Hlavní trendy podrobněji budeme dále uvažovat.

BLACK LACE

Večerní šaty s průsvitnou krajkou a dlouhou sukni s hlubokými štěrbinami jsou na vrcholu popularity. Svádějící šaty s černou a černou šatkou z upravené siluety jsou v módě, ve kterých jsou jen některé místa pokryta hustšími materiály. Na jaře a v létě roku 2016 jsou dlouhé večerní šaty z průsvitného textilu vyrobené ve formě roštu velmi žádané. Squeak sezóny – okouzlující černé krajkové šaty, zdobené načechranými střapci na sukni. Jedním z nejvyhledávanějších modelů roku je brilantní krajkové koktejlové šaty s plnou bledou sukní. Kromě průhledných šatů bude v roce 2016 elegantní šaty vyrobené z dalších krásných látek, jako je hedvábí, satén, šifon, satén, budou módní. Trendem nadcházející sezóny jsou malé černé šaty s kudrnatými řezy, které sofistikovaně nasbíraly ramena, pás nebo dekolt. Několik úspěšných příkladů módních krajkových šatů v černé barvě najdete na fotografii z módních přehlídek značek Alexandre Vauthier, Tony Ward, Alexis Mabille a Atelier Versace.

ČERVENÁ BARVA

Je nemožné si v roce 2016 nevšimnout jasné módy pro červenou barvu. Kolekce haute couture bude mít dlouhé nádherné červené šaty, které plně v souladu se všemi módními trendy sezony – mít průhledné vložky, bočními rozparky, V-typ výřezů a zdobené brilantní detailech, krásná otevřená záda a ramena. Farebné večerní šaty z červené palety nám dnes nabízejí naši oblíbení návrháři Zuhair Murad a Elie Saab.

KORÁLKY A POTŘEBY

Módní výzdobu večerních šatů pro ženy v sezóně jaro-léto roku 2016 jsou korálky, korálky, kameny, kamínky. Na módních přehlídkách nové sezony bylo velké množství okouzlujících šatech se sukní až na podlahu měkkých tkání a hustý vzduch topom prsatější s pěnovou vložkou na živůtku. Takové oblečení, obvykle v horní části vyšívané perličkami nebo kamienky, mají pružný pás, který může být také zakrytý lesklými kameny. Neméně populární jsou zářivé večerní šaty, vyšívané flitry. Mnoho krásných modelů s bohatou výzdobou nabízí ve svých kolekcích jaro-léto couture 2016 Atelier Versace a Elisabetta Franchi.

KAPALINOVÉ VZORKY

Výjimečné večerní šaty vyrobené ze síťovin s květinovými vzory jsou vyzdobeny výjimečným úspěchem v období jara-léto roku 2016. Ohromující šaty z tkanin s květinovým trimem vypadají ženské, jasné a jedinečné; je snadné se cítit jako skutečná princezna v nich! V nové exkluzivní kolekci Zuhair Murad Couture si můžete prohlédnout neodolatelné šaty vyrobené v tomto stylu.

MULTILAYEROVÉ SUKÁTY

Světlé průsvitné vícenásobné sukně na večerních šatech získaly v současné jarní a letní sezoně bezprecedentní popularitu. Krom toho jsou důležité krásné, těsné šaty na podlahu, skládající se z několika vrstev luxusních jemných tkanin. Cena koktejlových šatů s množstvím ruchů, flounces, krajky nebo lemování. To vše vytváří vícevrstvý efekt a samo o sobě vypadá umělecky a půvabně, takže to bude vhodné jako slavnostní pompézní večerní šaty. Nejlepší příklady podobných modelů jsou uvedeny ve sbírkách Alexandre Vauthier a Elie Saab.

ZLUKÁ ZLATO

Hitem večerní módy jaro-léto 2016 je působivé zlaté šaty. V textiliích s magickým leskem, atraktivními tekoucími materiály. Verze stylových večerních “zlatých” šatů najdete u návrhářů, jako jsou Elisabetta Franchi, Zuhair Murad, Jean Paul Gaultier.

Šaty, jejichž fotografie jsou zařazeny do této recenze, ve většině případů stojí tisíce a desítky tisíc dolarů, některé varianty jsou uvedeny v odpovídající sbírce v jediné kopii. Přirozeně si je mohou dovolit bohatí a slavní osobnosti. Doufáme, že tyto fotografie budou sloužit jako živý příklad toho, co byste měli věnovat pozornost při výběru módních večerních šatů pro sezónu jaro-léto roku 2016. Moderní značky, které jsou přístupnější širokému okruhu spotřebitelů, vždy drželi krok s dobami a vytvářely krásné šaty, které plně odráží dnešní trendy. Můžete si také koupit šikovné tkaniny a objednat si v ateliéru jedinečné šaty. Hlavní věc je ukázat nadšení, trochu fantazie a určitě vytvoříte nebo najděte ty nejlepší večerní šaty pro sebe!


Tags: , , ,

Leave a Reply