>

To je věřeno bílé a šedé kameny chránit své majitele na silnici (jsou obzvláště užitečné během chladné sezóny, protože chrání své majitele před chladem a mrazem).

Hnědé a žluté muškovity přitahují majiteli štěstí a bohatství, udělit jim úspěch ve všech snahách. Zelené kameny jsou vybírány těmi, kteří se chtějí vnitřně změnit, aby byli milí, klidnější a šlechtější. Pokud chcete setkáte se s vaší duší a spojte život s slušným člověkem nebo chcete-li oživit pocity, které zemřely v manželství, pak vám v tom pomůže růžový muskovit.

 

Kromě toho může muskovit také sloužit jako vynikající talisman, který chrání svého majitele před jakýmkoliv zraněním, nehodami a násilím. Šetří svého majitele i ze špatných myšlenek a ze zlých lidí.

Astrologové věří, že moscovité mohou být nošeny na všechna znamení zvěrokruhu, s výjimkou Štíra a Váhy. Tento klenot jednoduše necítí lidi, kteří se narodili pod těmito znaky, a proto jim to nemůže být užitečné.

Použití v medicíně.

Muscovit je především nezbytný při léčbě různých kožních onemocnění. Někteří odborníci se domnívají, že tento kámen má příznivý účinek na lidský endokrinní systém a navrhuje nosit náramky zdobené muskovitem pro tento účel: s jejich pomocí se můžete chránit před onemocněním štítné žlázy.

Zdroj: e-kniha “Vaše amulety: kameny a minerály”


Psychologie vztahu mezi mužem a ženou: 5 způsobů, jak se stát atraktivnějšími Jak se dostat z konfliktní situace. 15 frází, které potlačují jakýkoli spor.

Leave a Reply