Po tu storonu pohudenija kak sehranit výsledekKdyž se rozhodneme efektivně zhubnout, přemýšlíme o každém kroku a připomínáme generálům, kteří se připravují na vážnou bitvu. Jsme ozbrojeni znalostmi a již v našem slovníku se objevují dosud neznámé termíny: index tělesné hmotnosti, metabolismus, glykemický index a mnoho dalších. Přicházíme k vítězství, každý z nás vlastně, zpočátku se zaťatými zuby a ukazujícími zázraky strachu, pak stále více sebejistěji a smysluplněji.

Nakonec přichází požadovaný den – váhy ukazují neuvěřitelnou starší známku, postava se těší bezvadných podobách, přátelé a známí se navzájem věnovali, aby se zpochybnili metodou hubnutí. Nicméně, to není důvod k tomu, abyste se vzdali a odpočinuli si na vavřínech. Ano, dlouhé obležení přineslo ovoce a podmanili si pevnost nazvanou “štíhlost” a teď je čas vyvinout taktický plán, který by udržel pověst vítěze jako nadváhu.

Takže pro aktivní ztrátu hmotnosti jsme se naučili, jak inteligentně plánovat stravu a sledovat její obsah kalorií. Pokračujeme ve stejném duchu – v denním menu necháváme škodlivé produkty, vynalezujeme nové recepty, kultivujeme naše stravovací návyky poněkud po malém a pijeme půl hodiny před jídlem a nepoužíváme pomoc “kouzelných” diet. Samozřejmě, můžete se nyní dopřát, někdy jíst část vaší oblíbené lahůdky nebo vypít sklenku dobrého vína. Nicméně již víme, že je to rituál jíst jídlo, který přináší největší potěšení, a proto jako alternativu k houskové sendviče a drobky na gauči si vybereme krásně podávaný stůl a malé, výtvarně zdobené porce pokrmů. Takže si užíváme malých svátků žaludku, které nepoškozují postavu.

Mimochodem, aby se toto břicho, a s ním ostatní části našeho krásného těla, neobjevily znovu tlustou vrstvou tuku, pamatujeme si také na fyzickou aktivitu. Současně to vnímáme jako součást našeho života, náš nový styl, a proto jsme rádi, že se budeme pohybovat – jednoduše vyběhnou po schodech (nyní nás nesnažíme těžké břemeny), účastníme se firemní tenisové nebo volejbalové soutěže, máme lyže nebo kolo , máme velký zájem o jógu nebo Pilates, tančíme kolem zrcadla, připravujeme se na práci … Stačí, že při ztrátě hmotnosti jsme nechali v myšlenkách na radost z pohybu do našeho pohledu na svět a teď se nám líbí cítit naše tělo fit, fit, flexibilní. Drobné pauzy ve třídách (například během dovolené nebo lehké indispozice) budou jen čas na obnovení těla a nemají důvod se posadit na televizní obrazovku.

A samozřejmě, nejdůležitější je náš postoj. Už si nemyslíme, že “bojujeme, dosáhneme, bojujeme, snažíme se zhubnout” – víme, že teď se nám líbí život, osvobozujeme se od diet a všech druhů hubnutí. Neexistujeme amorfně za hranice zákazů a neskrýváme se ze světa, které je připraveno svádět s chutí rychlého občerstvení – ale jednoduše objevovat pro sebe a další nové možnosti života, život na druhé straně ztráty hmotnosti …


Intimní omlazení Japonská strava

Leave a Reply