Nadcházející trendy. Nejmódnější šaty 2018-2020 rok

10/08/2018 | By admin | Filed in: Móda.

Obsah

>

Abyste vypadali vždy módní, měli byste vzít v úvahu nadcházející trendy navrhované designéry. Módní přehlídky již byly prezentovány nejen na 18., ale i na 19. a dokonce 20. letech.

A pokud nyní zohledníte doporučení módních návrhářů, můžete se předem postarat o váš módní obraz. Doporučujeme se podívat na prodej šatů. Ve sbírkách 18. vám určitě najdete vhodné možnosti, které budou v 19. a 20. letech v módě.

Šaty – požadované oblečení kdykoliv během roku. Jsou relevantní nejen v létě. Ve velkolepých šatech jde dívka do kavárny, do divadla, na koncert a večírek. Nabízíme seznámení s nejlepšími modely módních kolekcí známých světových značek. V rámci rozpočtu můžete vždy navigovat a vybrat si podobné vybavení.  

Antonio Marras

Módní sezóna 2019-2020. Obecné trendy

Nyní je móda velmi demokratická. A pokud máte krásné šaty koupené v letošním roce v šatníku, budou v příštím podzimně-zimním období 2018-2019 zcela vhodné. Obecně se nám nabízí tak velké množství různých možností, že je čas se ztratit. Návrháři nabízejí rady – nebojte se experimentovat a míchat styly, nyní je to přípustné a vhodné, jako nikdy předtím. Ale mluvit o obecných trendech dává smysl.

Takže některé vlastnosti šatů budoucích módních sezón.
Nebudeme se řídit přísnými pravidly, například nenavrhujeme nutnost nosit asymetrické šaty s holými rameny nebo v každém případě koupit oblečení zdobené flitry. Dáváme hluboký filozofický pohled a odhalíme vám budoucnost módního průmyslu.

Iris Van Herpen

Moderní eko-styl a luxus kybernetiky

V našem věku technického průlomu lidstva nemůže módní průmysl zůstat stranou. Návrháři aktivně používají “inteligentní” materiál, který jsme nesmírně potěšeni a podporujeme tuto iniciativu. Nové technologie přinášejí maximum těm populárním trendům, které všichni bez výjimky ví. Kdo neslyšel o umělé inteligenci, robotice, virtuální realitě a skoku do hyperprostoru? Dnes jsme svědky sloučení člověka s racionálními mechanismy a zároveň všechny progresivní lidstvo, včetně designérů, usiluje o prohlášení své touhy zachovat přírodu.  

To je důvod, proč mnoho z předních světových módních domů zcela opouští výrobky z přírodních kožešin. Mimochodem, kašmír se postupně odmítá. Co se nyní používá? Různé syntetické materiály. Nyní oblečení z takových materiálů jsou módní a progresivní.

Šaty z “syntetické” kolekce módních domů – Chanel, Calvin Klein, Emanuel Ungaro

Proto kupujete módní oblečení, věnujte pozornost jejich souladu s těmito trendy. Pro fanoušky avantgardy by bylo nejlepším řešením kybernetický a kosmický styl. Šaty hosty z budoucnosti – je to skvělé!

Univerzální módní šaty

Stále více návrhářů nabízí opravdu všestranné oblečení. Od té doby dochází ke změnám v klimatických a klimatických podmínkách, předpokládá se, že takové vybavení bude schopno poskytnout lepší adaptaci. Kromě toho mluvíme nejen o podzimních pláštěch, pláštěch a kabátech, ale také o šatech. Takže mnoho módních návrhářů nabízíme nosit šaty vyrobené z nepromokavého materiálu.

Sbírka Calvin Klein a Inga Paris

Jaké jsou výhody takovýchto oblečení? V nich se nechcete namočit a nezmrazíte. Šaty z nových “inteligentních” materiálů jsou již skutečností.

Retro šaty. Unfading klasika

Budoucnost je dobrá a futuristické myšlenky jsou krásné samy o sobě. Ale pokud se podíváte do “starých” módních časopisů, naleznete v nich spoustu zajímavých nápadů, které se vám nezdá archaické. Touha po kráse a ženskosti bude vždy požadována.

Roztomilé retro detaily jako muži různých věkových kategorií a v takových šatech budete vždy centrem pozornosti. To je důvod, proč návrháři v našem technologickém věku a vesmírném letu vždy obsahují retro oblečení ve svých sbírkách. Je zajímavé, že šaty nekopírují úplně a úplně módu minulosti, protože by vypadala trochu staromódní a dokonce i zábavná. Talentovaná moderní interpretace a brát jako základ pro nejlepší myšlenky minulosti nám umožňuje nabídnout prostě luxusní, elegantní a současně omezené sexy šaty.  

Alessandra Richová

A pokud jste nemohli najít “šikovné” šaty, ale něco podobného, ​​jak to dokládá Alessandra Richová, tak jako tak najdete. Šaty jsou zastoupeny jednoduše ve velkém množství. Tradiční roztomilý dekor, přitažlivost a diskrétní luxus – co víc potřebujete? Vytvoření módního obrazu se stává poměrně jednoduchým.

 Fantasy a sur

V moderním světě je spousta tuhosti. Musíme žít v neustálé konkurenci a usilovat o vynechání soupeřů v úspěšném postupu k pozemským výhodám. Život se stává dynamičtější, složitější, plný stresu a úzkosti. Pravděpodobně proč tolik designérů miluje fantasy oblečení. A takové oblečení najdou spoustu fanoušků. Už jsme mluvili o šatech budoucnosti, diskutovali jsme o stylu retro. Ale fantastické luxusní kresby – ještě ne. Dekor ve stylu sur a nejvíce neobvyklých výtisků – to vše v módě.

Rahul Mishra, Arkis, Mary Katranza, Manish Arora

Elegantní jednoduchost a bohatost skromnosti

Zaznamenali jsme zajímavý trend na módních přehlídkách, kde návrháři nabízeli šaty pro nové sezóny 2019-2010. Zdálo se nám, že došlo k odchodu od agresivní sexuality a objevila se šlechtická krása jednoduchých šatů. Samozřejmě, to nejsou ty skromné ​​a nenápadné šaty z některých starých filmů. Mnoho značek, které se spoléhalo na přímou sexualitu, náhle najednou opustily své příliš svůdné oblečení a ukázaly něco úplně jiného. Pravděpodobně došlo k poklesu prodeje upřímných šatů a návrháři museli znovu sestavit. 

Samozřejmě, sexy šaty budou stále v poptávce. Ale v poslední době se někteří trochu unavili z příliš upřímných obleků.

Malan Brefon, Tom Ford, Monique Lule

Liliana Bass, Lan Yu

Christian Dior, Chanel, Rocher, Hermes, Rodart, Riim Acre

Gotická

Gotická je často přítomna v nových sbírkách. Při vytváření moderních sbírek však návrháři používají jen několik detailů z doby “že”. Nemají nic společného s šaty minulých staletí. Pravděpodobně si budete moci zvolit vhodnou možnost s prvky gotiky, které zůstávají v příštích rokách módní.

Stella McCartney, Tom Ford, Sachin a Babi

 

Autor: Lazur Irina


Tags: , , , ,

Leave a Reply