Nejmódnější boty tohoto léta

Top 5 módní boty tohoto léta, boty 2018

Naši stylisté si pro vás vybrali nejmódnější boty tohoto léta. Chcete být před celou planetu? Pak musí být v šatníku.

Malé podpatky

Top 5 módní boty tohoto léta, mušle, boty s malými podpatky

Mules, který se v loňském roce vyšplhal na vrchol popularity, stále neopouštějí světovou pódiu. V městském prostředí – to je nejlepší volba pro dámské boty, pohodlné a zároveň ženské.

Boty s luky

Top 5 módní boty tohoto léta, mušle, boty s malými podpatky, boty s lukem

Sestry Olsen diktují své módní pravidla. Jejich značka The Row představila v létě módní boty s nízkým podpatkem, které zdobí luk. Vypadají skvěle s džíny a dalšími příležitostnými věcmi.

Plastové boty

Top 5 módní boty tohoto léta, plastová obuv, průhledná obuv, průhledná patka

Móda pro plastové a průhledné věci z ní zaplavila náš mozek po výstavě jaro-léto 2018 od Chanel. Nesrovnatelná Kaya Gerberová a další modely nám ukázaly, jak může být ženský plast a jeho deriváty. Boty s průhlednými popruhy sedí na noze jako rukavice a průhledná patka vytváří iluzi, že se vznášíte nad zemí.

Tlusté jediné boty

Top 5 módní boty tohoto léta, slapsy, slapy na hrubé podrážce

Přesněji, sandály bez popruhů na patě, připomínající slamp z 90. let. z minulého století, nyní v trendu. Vypadají skvěle se šaty, velkými taškami a módními slunečními brýlemi. Kromě toho jsou tyto boty velmi pohodlné pro každodenní nošení, takže určitě musí mít léto 2018.

Špičky špičaté špičky

Top 5 módní boty tohoto léta, boty s ostrým nosem, boty 2018

Návrháři sami taková prodloužená ponožka nazývaná “nožem”. Zkuste model sametu nebo saténu v jasné barvě – bude to šťavnatý přízvuk ve vašem letním vzhledu.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress