Obecný horoskop pro rok 2016 nebo milost ohňové opice

10/02/2018 | By admin | Filed in: Magic.

>

Východní horoskop jmenuje ohnivou opici roku 2016, která převezme v noci z 8. února a odstoupí 27. ledna příštího roku. V čínském horoskopu je opice kovovým prvkem, ačkoli v západní astrologii není tento prvek zohledněn. Nicméně různé systémy se ve skutečnosti vzájemně doplňují. Opice je zvíře, které se stalo panovníkem roku, ale nepodléhá okolní skutečnosti svým rozmarům, ale poznává to jako součást harmonického vesmíru.

V roce 2016 budou laskavosti hvězd užívat vědci, výzkumní pracovníci a riskantní lidé, stejně jako všichni, kdo popírají pasivitu a touží neustále prozkoumávat svět kolem nás. Nemyslete si, že průměrný člověk po celý rok je zbaven všech pozitivních trendů, v žádném případě – to záleží pouze na vědomí a vnímání každého jednotlivce. Horoskopy pro tento rok ukazují pro téměř všechny, že základem úspěchu je touha po pokroku v nejrůznějších projevech a formách. Jeden člověk dovedně a efektivně udržuje pořádek ve svém dvoře, jiný staví moderní “chytré” domy a třetí jde dobýt Everest. A ve všech třech případech tito lidé prokazují své dovednosti, vytrvalost, vůli a mnoho dalších kvalit. Rok Ohnivé červené opice otevře nové horizonty pro každého člověka a čím aktivnější se člověk rozběhne, tím širší a slibnější bude jeho svět.

Z pohledu hvězdných laskavostí je téměř nemožné vybrat ty šťastné. Například ohnivé znamení, které jsou známy svým temperamentem a dominantní emoční stránkou, mohou, pokud si přejí, vidět nové příležitosti pro sebe a růst sluneční aktivity bude sloužit jako dodatečné zásobování jejich psycho-mentální energie. To je, pokud předtím Beran, Leo nebo Střelec protože se znamení oheň “pasou za zadní částí”, nyní se jejich doba neustále pohybuje dál a jejich obvyklý a charakteristický optimismus neustále dobíjí baterie své životně důležité energie. Hlavním úkolem je rozumně utrácet energii a využívat příležitostí poskytovaných k bezstarostným zábavám, ale k racionálnějším a rozumnějším činnostem.

Znaky vodních prvků (Rakovina, Štír, Ryby) budete muset své lekce lépe souviset s esoterickým aspektem života: zda je to oddanost tajemství nebo informace. Kromě toho mají letos skvělou šanci realizovat své plány. Jinými slovy, vodní znaky vstupují do období uvědomování, porozumění a přijímání skrytých znalostí, které nejsou daleko přístupné všem. Jak dobré a užitečné je to? Rozhodnutí a výběr zůstávají u nich. Rok opice nabízí velké šance na duchovní pokrok, ale zároveň růst vědomí je přímo úměrný odpovědnosti. Všechno je v tomto světě logické a logické: čím více příležitostí, tím těžší je odpovědnost.

Vzduchové značky (Blíženec, Váhy, Vodnář) “Tváří v tvář” absenci problémů a překážek v jeho osobním životě. To vše samozřejmě je velmi individuální, nicméně oblast osobních vztahů se stane “silným spojem” pro zástupce leteckého prvku. Ne, nemyslete si, že cizoložství na straně bude nadále zaručeno, že bude bez povšimnutí a hvězdy budou blahosklonné k výlučně tělesným přáním. Šťastie spočívá pouze v harmonické kombinaci různých situací a případů, které pozitivně ovlivňují lidské vztahy, které slibují být upřímné, něžné a romantické. Možná, že vzdušné znaky budou muset vydržet nějaké zklamání, ale to vše se skládá ze zásady “vše pro lepší”. Hlavním úkolem není ztratit kontrolu nad svým vlastním životem.

Zástupci pozemského prvku budou záviset na hvězdných vlivech, které jsou výrazně slabší než ostatní znaky, ačkoli to je poněkud atypické, vzhledem k tomu, že Merkur má na ně vliv. Obecně lze tvrdit, že v oblasti práce a financí pro pozemské znaky (Býk, Panna, Kozoroh) všechno jde dobře. Osobní aspekt je stejně důležitý: to znamená, že neexistují žádné akce – neexistují žádné výsledky. Jinými slovy, pro splnění všech svých rodinných povinností nestačí jen umýt nádobí nebo zamést podlahu. Všechno je mnohem větší a vzrušující, protože pozemské znaky z hlediska duchovního vývoje budou muset v roce 2016 projít radikálními změnami.


Tags: , , , ,

Leave a Reply