Odstraňování trekkingu

10/01/2018 | By admin | Filed in: Cvičení pro hubnutí.

Trekking dlja pohudenijaTrekking je nový koníček pro ty, kteří nemají rádi strávit víkend doma. Mluvíme o venkovském a městském cestovním ruchu s minimem vybavení. Význam trekkingu je určitá vzdálenost v přísně vyčleněném čase. Samozřejmě, tempo a rytmus pomáhají dosáhnout dalších cílů, například – zhubnout bez zvláštních dodatečných nákladů. Budou turistické výlety hodit každý, a stojí za to nahradit pravidelnou kondici s nimi?

Plán

Nejprve byste si neměli myslet, že pokud se jednou za měsíc po dobu 2 dnů rozhodnete být jako příroda, můžete snížit váhu rychle a snadno bez dalších opatření ve formě správné výživy a pravidelné cvičení. Chcete-li účinně snížit tělesný tuk, měli byste získat alespoň 200 minut aktivity s různou intenzitou za týden. A pro vaše tělo není vůbec ideální, pokud dokončíte celou normu za měsíc během jednoho víkendu. To neznamená, že byste se měli vyhnout pěší turistice. Ne, je lepší je doplnit jinými cviky. Vezměte například nordic walking nebo cvičení v posilovně. Posilujte tělo a připravte jej na pěší turistiku.

Pro hubnutí bude ideální, pokud půjdete na pěší výlety nejméně 2 krát za měsíc po dobu 1-2 dnů. Častější nájezdy mohou způsobit stres pro nepředstaveného nováčka. To zvyšuje pravděpodobnost zranění a příliš se odráží v stravovacím chování. Udržujte moderování a výsledek bude opravdu rychlý.

Dělej správně

Před tím, než jdete, neměli byste trénovat. Přetížení vede k zranění. Bude lepší, kdybyste odpočítali každý den z jakéhokoli zatížení. Výjimkou lze považovat pouze cvičení k protažení svalů.

Nezapomeňte zkontrolovat boty a vybavení pro pěší turistiku. Když si zakoupíte speciální boty, vyzkoušejte je alespoň na procházce v parku. Kůže by neměla být unavená. Příliš těžké boty nepomáhají zhubnout, ale zvyšují riziko zranění kotníku. Měli byste snadno jít rychlostí asi 5,5 km / h.

Pro ty, kteří

dělat trekking

s cílem snížit váhu byste měli v kampani doporučit opatrný postoj k jídlu. Mnoho turistických skupin aktivně využívá jednoduché uhlohydráty – čaj s cukrem, sušenky, kondenzované mléko. Samozřejmě, všechny tyto produkty mohou vyvrátit příznivý účinek kampaně. Takže se pokuste vytvořit vlastní rezervy – otruby, některé sušené ovoce, müsli bez cukru a čistá voda budou velmi užitečné. Aktivně odpočívejte a zhubněte s radostí!


Tags: ,

Leave a Reply