Ořechy pro hubnutí

04/30/2018 | By admin | Filed in: Chudnutí.

Orehi dlja pohudenijaJakékoliv matice mají dostatek kalorií, ale to při jejich dietě nezasahuje do jejich užívání. Ořechy pro hubnutí: jaké druhy jsou používány, jak je používat správně?

Nejužitečnější ořechy pro hubnutí

Chcete-li zhubnout, můžete použít jakékoliv ořechy: kešu, vlašské ořechy, cedr, indický, atd. Je důležité dodržovat normu – je nutné jíst nejvýše 20-30 g produktu denně, přidávat ho na jídlo nebo pořádat občerstvení. Zvláštní rozhovor si zaslouží muškátový oříšek – používá se v práškové formě, ochucuje jídlo nebo nápoje a míra užívání těchto koření je přísně regulována (nadměrný příjem vede k otravě narkotiky). Stojí za to zajistit, aby ořechy nevyvolaly alergie – tento jev se vyskytuje poměrně často.

Proč se ořechy používají pro hubnutí? Používají se následující vlastnosti tohoto výrobku: potlačení pocitu hladu; poskytování rostlinných bílkovin, vitamínů, minerálů a zdravých tuků; čištění krve z cholesterolu; stimulace střev.

Vlašské ořechy pro hubnutí

Vlašské ořechy mají velmi vysoký obsah kalorií, přičemž tuky poskytují velkou část energie (celkový obsah kalorií v produktu je 656 kcal, podíl tuků je 547 kcal). Kromě tuků v vlasech vlašských ořechů existují bílkoviny, sacharidy a vlákniny. Výrobek je bohatý na vitaminy PP, A, skupiny B, C, E, K. Obsahuje mnoho minerálních látek (15 položek, zvláštní pozornost je třeba věnovat železo, draslík, jod, zinek, fosfor, vápník). Vlašské ořechy pomáhají snižovat hladinu cholesterolu, mají příznivý vliv na kardiovaskulární systém a slouží jako prevence onkologie. Chcete-li pomoci vlašským ořechům zhubnout, měly by být používány namísto snackingu nebo přidávání do různých pokrmů (ve drcené formě).

Tyto ořechy jsou kontraindikovány u peptického vředu, gastritidy s vysokou kyselostí, diatéza, psoriáza, neurodermatitida, kopřivka, pankreatitida, zvýšená srážení krve.

Olej z vlašských ořechů pro hubnutí

Olej z ořechů chrání tělo před onkologickými a srdečními chorobami, pomáhá obnovit buňky. Výrobek potlačuje hlad. Ve stravě je výrobek používán a užívá ho k 1 lžičce. před hlavními jídly. Olej může být znovu naplněn saláty.

Muškátový hubnutí

Muškátová oříška je jádro plodu vonícího muškátového oříšku. Tento produkt obsahuje vitaminy A, B, E, H, PP. Je bohatý na minerální soli draslíku, sodíku, fluoru, fosforu, síry. Jako součást muškátového oříšku jsou nezbytné a mastné oleje. Obsah kalorií 100 g muškátového oříšku – 556 kcal. Chudící produkt přispívá k potlačení pocitu hladu, normalizace hladiny cukru v krvi, urychlení metabolismu. Malé množství prášku se doporučuje přidat do nápojů a jídla.

Kontraindikace: epilepsie, těhotenství, laktace, idiosynkrázie. Při použití muškátového oříšku ve vysokých dávkách (1 g / 10 kg hmotnosti) dochází k otravě narkotiky, což může být smrtelné.

Ořechy a med

Pro přípravu takové směsi můžete použít jakékoli matice nebo jejich směs. Optimální poměr: 2 části ořechů / 1 díl medu. Vezměte směs v dopoledních hodinách, rychlost použití: 1 tsp-1 des.l.

Recenze

Mohou být použity matice pro hubnutí – podporují tělo při jídle. Je nutné kontrolovat velikost porce.


Tags: ,

Leave a Reply