Pamela anderson make-up

10/08/2018 | By admin | Filed in: Krása.

>

Je to filmová hvězda a prostě neodolatelná blondýnka. Mnoho z jejího vzhledu je považováno za benchmark. Ale významná část ideálního vzhledu je výsledkem práce na sobě a bez jakýchkoli pochybností profesionálního make-upu. Koneckonců, obraz – vytvoření lidských rukou a let fantasy. A všechny geniální jsou jednoduché a proto – skutečné.

Nejdříve použijeme základnu pod make-up.. V případě potřeby použijte korekční tužku k opravě malých detailů, pak se objeví zvrat základů. V žádném případě by neměl být patrný rozdíl mezi barvou pleti a odstínem nadace, jinak by líčení vypadalo nepřirozeně. Tmavá kůže vhodná smetanový karamel, bohaté béžové a růžovo-béžové odstíny; světle – krémová, vanilková a světle béžová tóny a pro slonovinu – všechny variace medu, broskev a zlata. Poté použijte na tváře trochu tmavší blusher nebo prášek, aby se vaše lícní kosti stínily.

Oči. Přesuňte vnitřní oční obrys černou tužkou, poté oční linkou nebo ceruzkou horní oční víčka. Oči budou jasné a jasně definované. Aplikujte na horní víčko, skoro pod obočí, odstín jemné karmínové barvy. Na vnějších okrajích očí jsou odstíny nasycené terakoty nebo červeného odstínu. Chcete-li, aby vaše oči leskly, použijte do vnitřních koutů očí malý bílý nebo stříbrný stín s tenkým mokrým kartáčkem, což bude vypadat více otevřeně. Obočí potřebují tužku tmavé karamelové nebo čokoládové barvy. A samozřejmě 1-2 vrstvy černé prodloužené řasenky pro oči.

Jasné oči vyžadují více přirozených rtů. Ale to jim nezabrání svítit. Jemně růžová tužka vykresluje obrys rtů, pak použije růžovou béžovou rtěnku a na ní přiloží průhledný lesk.

Jste neodolatelný!


Tags: , ,

Leave a Reply