Pohlavní léčba: sedm problémů – jedna odpověď

V některých zdravotních poruchách není nutné běžet do nemocnice, ale do postele. Vědci prokázali, že sex zachází s následujícími nemocemi.

Plavidla

Irští vědci zjistili, že u mužů starších čtyřicátých let, u kterých je sex třikrát týdně nebo častěji problémem, je schopnost dostat infarkt nebo mrtvici třikrát nižší než ostatní muži. Faktem je, že při sexu a orgasmu pracuje několik desítek svalů, z nichž některé se neúčastní ani během aktivních sportů. Proto je krev intenzivněji houpající srdce a prochází nádobami s větším tlakem. Díky tomu jsou odhaleny nejmenší kapiláry a dokonce i nové! Tj. sex léčí srdce a podporuje růst nových krevních cév!

Diabetes

Pokud se dlouhodobě zdržíte sexu, sníží se množství inzulinu v krvi. Naopak, po orgasmu dochází k tónování všech žláz, zvyšuje se produkce inzulínu, zlepšuje metabolismus sacharidů. Takže sex je dobrou prevencí diabetu.

sex, vášeň, sex

Zuby

Během sexu, tělo nejenže produkuje více slin, ale také zvyšuje antimikrobiální látky v něm, které zabíjejí bakterie, které ničí zubní sklovinu. Ukazuje se, že sex je bezbolestná prevence kazu.

Alzheimerova choroba

Jak víte, překonání čtyřicetiletého prahu začíná každý den ztratit tisíce mozkových buněk. Vědci Priststonu však zjistili, že sex stimuluje buněčný růst v mozku, který je zodpovědný za paměť a učení. Závěrem, pohlaví zachází s demencí ve stáří. Vše díky toku krve, který nese mnoho kyslíku, čímž se zvyšuje mozek.

Depresivní

Němečtí vědci dokázali, že v době orgasmu se oxytocin v našem těle vyrábí – hormon radosti a přirozeného antidepresiva. Ale kortizol, stresový hormon, klesá.

Bolest

Před vrcholem sexuálního potěšení se zvyšuje produkce endorfinů – hormonů štěstí. Zbavují se jakékoli bolesti. A u žen, mimo jiné, pohlaví zachází s PMS, protože stimuluje vzhled estrogenu – ženského pohlavního hormonu, který snižuje bolest a jiné nepříjemné pocity.

sex, vášeň, sex, hraní rolí

Běžná chlad

Vědci z Pennsylvánie provedli studii a zjistili, že ti, kteří pravidelně užívají sex, dostávají zvýšené množství imunoglobulinu A. Jde o protilátky, které posilují naši imunitu a jsou prevencí nachlazení, stejně jako chřipka a ARVI.

Takže milujte se navzájem a buďte zdraví!

A také si přečtěte náš článek: Láska, sex nebo vztah. Co opravdu chcete.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress