Sex místo léku

Sex pomůže zpomalit proces stárnutí, zklidnit vás a zbavit se mnoha onemocnění, od banální bolesti hlavy až po nespavost, stres a dokonce i některé typy rakoviny.

Migréna

Orgasmus se vyrovnává s bolestmi hlavy ještě účinněji než léky proti bolesti. Vědci věří, že tajemství tohoto účinku spočívá v endorfinách, které jsou uvolňovány do krevního oběhu a působí jako lék proti bolesti.

Změna věku

Pokud máte bohatý sexuální život, pak můžete bezpečně zapomenout na Botox a další úspěchy v kosmetologii. Faktem je, že během pohlaví je aktivována sekrece růstového hormonu, která je zodpovědná za elasticitu pokožky a může dokonce snížit proces ukládání podkožního tuku.

Aktivní sexuální život může snížit biologický věk o 10 let. Na otázku “Co je považováno za aktivní sexuální život?” Vědci odpověděli: “3x týdně.”

Nadváha

Jistě každý už ví, že během sexu spálí spousta kalorií. Ale těžko jste se domnívali, že pokud jde o účinnost, pohlavní styk lze porovnat s rotopedem. Pokud se aktivně pohybujete a měníte pozice, můžete během sexu vypálit až 200 kcal za 30 minut.

Určitým způsobem, jak zvýšit počet vynaložených kalorií, je orgasmus, a pokud možno málo.

Viry a bakterie

Neuvěřitelné, ale pravda: sex vás může chránit před nachlazením, když se všichni kolem vás zhorší. Faktem je, že během pohlaví se aktivuje imunitní systém a stoupá hladina imunoglobulinových protilátek, které jsou schopné bojovat proti virům a bakteriím. Závěr: v období chřipky a zimy, sexte častěji!

Rakovina prostaty

Čím častěji muž má sex, tím nižší riziko vzniku rakoviny prostaty a mnoho lékařů doporučuje pohlavní styk jako jeden z nejúčinnějších prostředků k prevenci této nemoci. Muži by měli mít sex nejméně 21 měsíce.

Stres

Orgasmus je nejlepším prostředkem relaxace. Když prožíváte sexuální potěšení, tělo aktivně produkuje hormon, který miluji, oxytocin, hormon potěšení endorfin, v důsledku toho se úroveň stresu snižuje.

Nespavost

Pokud večer budete mít potíže s odpočinkem a usnutím, sex! Během orgasmu se zvyšuje hladina endorfinu a oxytocinu, ale hladina stresového hormonu, kortizon, naopak klesá. Co to znamená? Cítíte příjemný klid, vaše tělo se uvolní a snadno se propadne do hlubokého spánku.


  • Sex místo léku


Tags: ,

Leave a Reply

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress