Stylové dámské džínsy s vysokým pasem – fotografie nejlepších snímků

04/30/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Džíny s vysokým pasem každý rok se stále více a více poptávky. A to není překvapující, protože tento model je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a zdobí jak štíhlé dívky, tak i dámy s křivkovými tvary. Stylisté tvrdí, že perfektní džíny by měly úplně pokrýt hýždě, břicho a dolní část zad. Naštěstí už tyto časy skončily, když všichni nosili kalhoty bez rozdílu na nízkém pasu a bylo docela často možné vidět dívku, která v posezení neukázala své výhody nejvýhodnějším způsobem. Dnes ženy věnují větší pozornost své šatníku a snaží se vytvořit harmonické a správné obrazy. V tomto článku se podíváme na nejlepší modely džínů na vysokém pasu a hovoříme o tom, jak si je vybrat a jakým způsobem je nejlépe kombinovat.

Denim košile pod džíny fotografie

Džíny s vysokým pásem jsou perfektně vhodné pro ženy, protože vám umožňují vizuálně tvarovat hýždě, pas a boky se stávají tenčí a nohy delší.

Pokud dáváte přednost stylům v ulici, budete milovat trendy, drsné džíny a přívěsky džíny. Pro dívky, které si vybírají obchodní vzhled, budou velmi užitečné štíhlé džíny, elegantní džínové kalhoty a výškové džínové boty.

Jak vybrat džíny ve vysokém pasu?

Několik pravidel při nákupu tohoto modelu džínových kalhot:

1. Zkuste získat nejlepší denim kalhoty, které budou udržovat svůj tvar dobře. Nedávno pro šití džínové použité denim s přidáním napínací tkaniny. Tyto kalhoty jemně “obalují” vaše tělo a zároveň poskytují pohodlí a pohodlí. Dobré super-strečové jeansy jsou schopny zachovat svůj původní vzhled po dlouhou dobu bez změn barvy po praní a častém opotřebení. Dnes jsou takzvané jeggingy velmi populární – velmi elastické džíny.

Vysoká pásová džínová stuha, foto

2. Chystáte se koupit džíny – uchopte do obuvi boty a top, které se budou nosit džíny. Doporučujeme vám, abyste přišli velmi zodpovědně za získání módních džínů – je lepší měřit je pod botami a špičkou takového stylu, s nímž budete hlavně nosit kalhoty.

Krásný obrázek s jeansy na vysokém pasu, foto

3. Vyhněte se “válečkům” v pasu. Příliš úzké džíny, řezané do těla, dokonce i štíhlé dívky mohou na pásu vytvářet ošklivé “válečky”. Proto si vyberte kalhoty, na kterých bude pás umístěn tak, aby se vaše vady skryly, takže silueta bude hladká a napnutá. Mimochodem, nepříjemný účinek “válečků” někdy pochází z džínů z velmi hustého denimu, který se v žádném případě netýká. Proto je vhodné vrátit se k odstavci 1 a upřednostnit pár s přidáním úseku. V extrémním případě prodej mnoha obchodů nabízel džíny na vysokém pasu z tlustého materiálu, ale s pásem ve tvaru napnutého širokého širokého elastického pásku.

4. Nezůstávejte na velikosti. Každý výrobce má vlastní rozměrovou mřížku a váš úkol není přizpůsobit tělu naučené velikosti, ale vybrat perfektní džíny! Nezapomeňte: především pohodlí a komfort. Neexistují žádné dokonalé standardy. Proto berte v úvahu všechny rysy své postavy a vyberte si džíny, ve kterých se cítíte jistě. Máte-li na žaludek pár centimetrů, pak je nejlepší koupit džíny na vysokém pasu s několika knoflíky (nyní existuje mnoho možností prodeje, kde místo švů na zip je mnoho šití “dobrých”). V takovém případě se nebudete bát krk v džínách se šňůrkou a nebudete se obávat, že v nejnepříznivějším okamžiku se blesk rozptýlí.

Jak si vybrat džíny s vysokým pasem - tipy stylists fotografie

Co mohu nosit s vysokým pasem džíny?

Stylové džíny s vysokým zapínáním vypadají dobře s téměř jakýmkoliv vrcholem. Nejčastěji módní ženy kombinují tyto kalhoty s džínovými košilemi, pletenými svetry, krátkými svetry, mikiny, elegantními blůzy. V létě – s různými světlými tričkami a košilemi.

Pletený svetr a modré džíny

Mladé dámy mohou nosit vysoké pásové džíny s krátkými vrchy a gangy. Pro starší ženy je tato volba přijatelná, pokud do svého vzhledu přidáte sportovní sako, dlouhé vesty nebo sako.

Bílé roztrhané džíny a krátký černý vrch

Kožené výškové džíny jsou ideálně kombinovány s různými botami – sportovní tenisky a tenisky, boty a kotníkové boty, vysoké boty, hrubé boty. Pokud si vybíráte džínsy na vysokém pasu se šlehanými kalhotami, noste je s klínovými botami, sandály na patě a plošině. Špičky špičaté špičky dobře padnou pod ořezané kalhoty.

Ripped džíny a černé boty - módní obrázek, fotografie

Výběr vrcholu pod džíny s vysokým pasem – věnujte zvláštní pozornost barvám luku. Modré džíny vypadají skvěle s bílými tričkami, tónovými košilemi, pletenými svetry v neutrálních barvách. Blůzy a vrcholy pastelové palety se vejdou pod bílé džíny. Opotřebované kalhoty, stylisté doporučují nosit špičku jasných slunečních barev. Černé vysokohorské džíny, které lze nosit s různými bundy a halenky v klasických barvách, jsou nepostradatelné pro kancelářské a obchodní sety.

Fotografie dívek v džínách s vysokým pasem

Trendy příležitostný vzhled s vysokým pasem džínsy.

Několik skvělých kombinací s vysoce pasovými džíny, které jsou vhodné pro každodenní život:

Krátké top a modré džíny na vysokém pasu, trendy vzhled, fotografie

Trendy vzhled - dvojitý denim, foto

Street style - módní obrázky s džíny, foto

Stylový vzhled s džíny pro mladé dívky, foto

S tím, co nosit džíny s vysokým pasem, fotografické obrázky pro každý den

Letní obrázky s roztrhané džíny na vysokém pasu, foto

Co nosit na vrcholu s džíny na vysokém pasu, foto

Stylové snímky s letními riflemi na vysokém pasu, foto

Módní džíny s vysokým pasem pro dívčí fotky

Módní vzhled s jeansy na vysokém pasu, fotoStreetový styl s džíny, foto

Jaké vysoké džínsy jsou nyní v módě?

V nové sezóně v populárních obchodech můžete vidět vysoce drsné džíny v monochromatických barvách bez dalších detailů. Příslušné černé, bílé, tmavě modré kalhoty. Džínové svetry, capri a hnědé kožovité jsou populární styly. Pro léto existují originální modely džínsů se vzory.

Módní džínové džíny s vysokým pasem, foto

Trendy vybledlé džíny s vysokým pasem, foto

Módní high-waisted kožené džíny, foto

Módní džíny na vysokém pasu 2016, foto

Džínové kalhoty s vysokým pasem, foto

Podíváme-li se na nové sbírky slavných designérů, můžeme předpokládat, že v tomto roce budou mít divoké džíny a široké džíny s vysokým pasem.


Tags: , , ,

Leave a Reply