Systém školení Žehlička pro hubnutí

10/03/2018 | By admin | Filed in: Cvičení pro hubnutí.

Sistema trenirovok Hot Železné ložisko poháněnéMáte jen tři hodiny týdně k návštěvě fitness klubu? Takže můžete zhubnout na celé velikosti oblečení za pouhý měsíc! Používejte vědecky založený přístup k spalování tuků systémem horkého železa. Hot Iron je rodina silového tréninku s mini barbells pro lidi různých úrovní výcviku. Tréninkové programy jsou vyvíjeny instruktory Reebok spolu s lékaři a psychology lékařské univerzity v Düsseldorfu.

Dnes je Hot Iron vyučováno v nejmodernějších klubech po celém světě. A můžete si být jisti, že kvalita tříd se nezmění, ať už trénujete v Moskvě nebo Novosibirsku. Koneckonců, všichni instruktoři absolvují roční povinnou certifikaci a vzdělávací programy jsou vyvíjeny pouze německými odborníky. Tréninkové plány se mění jednou za tři měsíce, což eliminuje přizpůsobení svalů a předčasné “plateau” při ztrátě hmotnosti.

Princip tréninku

Silový trénink s mini-pruty umožňuje dosáhnout účinku svalového utažení. Zpevníte nohy, hýždě, abs, paže a záda, spálíte až 1000 kcal za hodinu tréninku. To je možné díky střídání rychlých a pomalých režimů cvičení. Pohyby jsou kombinovány do supersety, každá svalová skupina je pod zatížením až 4-5 minut. To znamená, že v horkém železe není místo pro uvolněnou práci, ale pouze tři cvičení týdně stačí k dosažení viditelného efektu. Na rozdíl od programů TBW, Body Training, Hot Žehlička umožňuje zvýšit pracovní hmotnost na baru, jak zlepšíte fyzickou zdatnost.

Výsledkem je, že se svalová tkáň nezvyšuje v objemu, ale je zhutněna, což znamená, že uklidíte o 30% více kalorií v klidu. V tomto případě nebude mít vliv zvýšení hlasitosti, což je důvod, proč je Hot Iron ideálním tréninkem pro ženy, které chtějí být štíhle a prominentní, spíše než velké a čerpané. Pokud děláte horké železa třikrát týdně, můžete se bezpečně vzdát vyčerpávající aerobiku. Pokud jíte vyváženou stravu, stále se vám podaří zhubnout. Hot Iron je samostatný školicí systém. Během práce se pulz zvedne a vaše srdce je vycvičeno, jako byste na hodinu lektoři v aerobní lekci vyskočili.

Jaké školení mám vybrat?

Hot Iron 1 – školení pro začátečníky s nulovou úrovní tréninku. Můžete začít s minimální závaží (2, 5 kg). Hlavním úkolem je vypracovat techniku ​​squatů, výprasků, mrtvých šroubů, flexe bicepsů, lavicových lisů a zákrutů na tisku. Sledujte pozorně, jak instruktor ukazuje cvičení. Pokud je vaše technika špatná, určitě to opravíte. Nepokoušejte se zvyšovat váhu, dokud se neučíte cvičit s perfektní technikou. Pak postupně přidáme “palačinky” na liště. Po třech měsících výcviku ztratíte průměrně 8 kilogramů a uděláte cvičení s celou sadou “palačinky”. Účast na seminářích by měla být 3krát týdně a pro nejrychlejší výsledek sledovat kondiční stravu.

Hot Iron 2 – školení pro ty, kteří pracovali na prvním plánu po dobu 3-5 měsíců. Zahrnuje mnohočetné cviky – dřepy na jedné noze, výcvik z kroku, posuny. Režimy provozu jsou intenzivnější a trénink sám trvá již 45 a 60 minut. Díky tomu svaly vyškolené osoby dostávají užitečný tréninkový stres a proces ztrát tuku je intenzivnější.

Železný kříž – trénink pro svalovou hypertrofii, tj. Budování svalů. Během provádění komplexu se vyčerpá přibližně 700-900 kcal, ale tréninkové režimy se vybírají tak, aby se svaly začaly zvyšovat. Vhodné pro muže a ženy, kteří chtějí budovat svaly a současně spalovat tuky. Pokud nepotřebujete další svazky, stačí zkusit opravdu atletický trénink, pokračovat v kardio tréninku po cvičení na běžeckém trenažéru nebo eliptickém trenéru a zdržet se nadměrné konzumace uhlohydrátových potravin.

Hot Iron Back – trénink pro ty, kteří mají skoliózu, špatnou bolesti postoje nebo bolesti zad. Vývoj chrbtových svalů a břicho pomůže zbavit se nepříjemných pocitů a dosáhnout krásného záda jen za 2 tréninky týdně. Navíc musíte jednou navštívit lekcí Hot Iron 1 nebo 2 lekce.

Takže v rodině fitness tréninku Hot Iron je lekce pro každého člověka. Stačí, když najdeme klub, kde je veden horký železa, a navštívit je 3krát týdně, aby řekl nadměrné hmotnosti: “Sbohem navždy”.

Cvičit a být fit!


Tags: , , ,

Leave a Reply