Tlumočení snů: co o holubě sní


Co o Holu sní, interpretace spánku

Dream Miller

Vidět holuby a slyšet je cooing znamená, že rodina bude vládnout ve světě a být narozen. Dívka jako sen předstírá rychlé a radostné. Sen, v němž jsou holuby pro někoho nebo je pronásledujete, je znamením, že se vaše povaha projeví v obchodních vztazích; současně spát varuje před nízkým a nízkým komfortem. Létající holubi oznamují, že se nemusíte bát nedorozumění; Kromě toho můžete získat zprávy od vzdáleného přítele. Slyšte zvuky osamělého holuba nebo uvidíte mrtvého ptáka – na potíže.


Sen o Dove

Freundův sen

Pigeon odráží váš teplý a přátelský vztah, který vás spojuje s osobou opačného pohlaví. Chybí vám platonický vztah a pro vás je výhradně objektem touhy a potenciálním objektem pro sex. Chcete-li pokračovat v komunikaci, trpěte a počkejte. Čas sám o sobě ukáže, který z vás má pravdu.


Dove snívala, co to znamená

Dream sen Hasse

Holubi na střeše sní o dobrém zvesti; létání – k radostným zprávám; zabít – ztratit věrného přítele; v rodině je důvod pro alarm; – dělat dobrou věc; Vidíš, jako líbání, – milovat pohlazení.


Dove ve snu je co?

Esoterický sen interpretace

Bílé holubice sní o naplnění svých nadějí; Sisy – ke zprávám, dopisům.


Co Pigeon sní

Dream Dream Meneghetti

Zasněná holubice je symbolem možnosti rozvoje, která nevede k ničemu vážnému.


Dove snít

Anglická interpretace snů

Senové holuby jsou známkou štěstí a štěstí. Tento sen předznamenává respekt a lásku od přátel, v domě míru a prosperity. Velké štěstí najde snítače a zamiluje se.


Dove ve snu

Francouzský sen

Holub sny o lásce, které vám blízké lidi a přátelé ukáží; sen na zábavu a útěchu.


Co o Holu sní, interpretace spánku

Moderní sen

Pokud ve snech holub sedí na rameni, pak je někdo z jeho nejbližšího kruhu ohrožen vážnou nemocí. Každý, kdo vidí ptáka na stůl ve snu, se sám ochromí. Holubice, která sedí na stromě, na to, že spánek velmi brzy pocítí jasný nedostatek komunikace s přírodou. Sally by neměla být odložena.


Snít o něčem jiném?

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress