Tlumočení snů: proč vysnívá hlas


Co sny Hlas, výklad spánku

Dream Miller

Pokud ve snu jste slyšeli příjemné hlasy plné klidu, to svědčí o usmíření a dohodě. Drsné a ostré hlasy sní o potížích. Pláčivý hlas ve snu vás vzbudí, aby si pomyslel, zda ubližujete milovanému člověku nějakým vlastním činem. Vysněný hlas Boží ve vás je vznešená touha po duchovním povýšení, pro pokusy o získání úcty a uznání druhých. Pro matku je slyšet hlas jejího dítě, je sen, který říká, že události v přední části slibují nic dobrého. Slyšení hlasem ve snu, který varuje před něčím – takový sen znamená, že v budoucnosti se setkáte s neúspěchem a setkáním, před kterými byste měli shromáždit vaši odvahu. Pokud rozpoznáte hlasového držitele, test se hrozí vážným.


Snít hlas

Tlumočení snů Tsvetkova

Nesrozumitelné, temné hlasy sní o drbení; budete oklamáni v záležitostech týkajících se dokumentů.


Zaslechl hlas, co to znamená

Esoterický sen interpretace

Pokud ve snu jste probuzeni hlasem, který se vám zdá známý, pak další sen může vést k vážným následkům. Hlas zněl jasně a vy jste si pamatoval obsah snu – to znamená, že je musíte vzít v úvahu. Pokud ne, pak ve skutečnosti obdržíte varování o něčem důležitém. Slyšet hlas, který patří již zesnulé osobě – ​​tento sen může být považován za varování nebo známku hrozícího problému. Zavolal s sebou svůj hlas – buďte opatrní: existuje smrtelné nebezpečí, proto byste neměli sníst se zesnulou osobou ve snu.


Hlas ve snu je co?

Anglická interpretace snů

Zasněná legrační hlasy – to znamená, že ve skutečnosti budou slzy. Naopak, plakat, hlasy plné utrpení, slibují radost. Živý rozhovor, ve kterém se mnoho lidí najednou účastní, předpovídá nečekanou a radostnou událost, která se hodně změní k lepšímu.


Co sny Hlas

Francouzský sen

Ve snu byl slyšet jemný hlas – to znamená, že můžete očekávat frivolní náklonnost; ostražitý sen pro potíže.


Snížený hlas

Moderní sen

Pokud jste ve snu mluvili s nějakým člověkem a opravdu se vám líbil jeho hlasový stopa, sníme to na skutečnost, že některé vaše tajné touhy budou splněny.


Hlas ve snu

Dream sen Hasse

Pokud snášíte někoho, kdo šeptá, buďte opatrní, protože ve skutečnosti můžete začít šeptat o vaší osobě. Hlavní věc pro vás nyní není dát důvod pro zlé jazyky. Čím vyšší je šepot ve snu, tím větší je ohrožení vaší pověsti.


Snít o něčem jiném?

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress