Unavená podzimní deprese? Commerage pomůže vyhrát!

10/09/2018 | By admin | Filed in: Hvězdný život.

Unavená podzimní deprese? Commerage pomůže vyhrát!

Unavená podzimní deprese? Commerage pomůže vyhrát!

Venkovské počasí není vůbec příjemné, melancholické obálky s jeho hnědými chapadly a podzimní deprese se stávají na obzoru? Commerage.ru pomůže vyhrát!

Přijetí. Ať už se vám to líbí nebo ne, podzim byl, je a bude. A protože problém nemůže být odstraněn, tak proč se rozrušovat a dát všem životním silám do bezvýznamného boje? Musíme se naučit žít s tím a najít příjemné chvíle iv deštivém a deštivém dni.

Světlo. Naše nálada a pohoda závisí na tom. Když jsem cestoval po Kypru, na mou otázku: “Proč jsou všichni Kypřané tak usmívající, veselí a milující?”, Dostala jsem jednoduchou odpověď: “Protože máme více než 300 slunečných dní v roce!”. Proto, pokud je počasí dobré, trávíme maximum času venku, nasáváme teplo a energii. Pokud prší a je zima, zůstáváme doma, ale nesedíme ve tmě, ale obklopujeme světlo, používáme lustry, nástěnné lampy, lampičky, stolní lampy a tak dále

Barva. Na podzim je příroda natřena v nejrůznějších odstínech, jednáme stejným způsobem! Jasnější barvy v šatníku a příslušenství. Nezapomeňte na svůj domov: oranžové závěsy, ubrusy, polštáře, vázy a tak dále-tato barva je energická a povznášející.

Vůně. Na podzim vzduchu voní padající listy a koření, a proto se obklopují vůněmi. Je na čase změnit parfém lehké květiny na více koláče a bohatší. V domě je čas zdobit regály pomeranči a citrony – citrusová vůně je velmi povzbuzující a tyčinky skořice v kuchyni vytvářejí pocit pohody a zvyšují mozkovou aktivitu, tvůrčí činnost, úlevu od úzkosti a úzkosti.

Teplo. Není třeba vyhozovat mrož a chodit na nulovou teplotu na ulici v minisukně a tenkém plášti. Za prvé, chlad vás konečně zbaví vaší poslední síly a pak vás podzimní deprese zcela vstřebá. Za druhé, pro ženy módy je mnoho krásných luků (viz Hoodie nový trend v letech 2016-2017, Nový trend – ponožky na boty, Top 50 módních modelů sáčků podzim-zimní 2017, Módní podzimní-zimní odstíny a modely svrchní oděvy této sezóny 2016-2017). Skvělý důvod k nákupu: aktualizujte šatník a zvedněte se.

podzimu, parku, holku, překrásná holku, deštník, natáčení

Spánek. Všimli jste si, že v létě se jen malé sluneční světlo dotýká našich očí, okamžitě vyskočíme a běžíme, abychom dobyli svět, a na podzim se můžeme sotva prolézat z deky? Samotné tělo nám říká, jak hromadit vitalitu. Nepoužívejte sílu, nezapívejte tak, jak chcete. Pokud potřebujete vstát brzy, jen brzy ležet v posteli, protože počasí nyní vůbec nepomáhá večerní a noční procházky.

Napájení. Při nástupu chladného počasí začne samotné tělo vyžadovat více vysoce kalorických potravin, musíte ho poslouchat. Vitalní síly a tak na konci, není třeba zbavit se dodatečné energie a mučit tvrdou stravu. Jděte postupně do výživného jídla, připravte správnou vyváženou stravu a nezapomeňte na fitness a posilovnu. Takže můžete strávit studené večery s výhodou a spálit ty extra kalorie.

Hobby. Čas volný se stává více, takže místo toho, abyste byli deprimovaní, udělejte něco užitečného. Jistě každý má mnoho zájmů, pro které v létě nebylo dost času. Nyní je nejlepší okamžik, aby se váš sen splnil! Přejít na cizí kurzy, fotky, vaření, cokoliv! Rozšiřte své obzory, strávte večer s výhodou, získáte nové spojení a dovednosti.

Komunikace. Stejně jako bych se chtěl zabalit v teplé deku a mope, vytahujeme si vlasy a jdeme ven. Je čas navštívit všechny své příbuzné, dostat své přítelkyně do bachelorette party a s mladým mužem navštívit výstavy, divadlo a tak dále Plakát kteréhokoli města je plný zábavy, je uprostřed nich!

Láska. Je to ona, která nám dává vitalitu víc než cokoli jiného. Přijměte partnera častěji, polibrujte pevněji, sexte aktivnější, to jsou nejúčinnější způsoby, jak získat energii.

Pouze deset jednoduchých kroků a podzimní deprese se nebojíte!

pár, milenci, podzimu, natáčení, láska

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress