Vánoční rituály a obřady

10/04/2018 | By admin | Filed in: Magic.

Obsah

>

Nejlepší obřady a rituály pro naplnění přání, které se odehrávají v noci vánoční

Vánoční rituál pro naplnění svých přání

Na vánoční noci letí andělé nad zemí a plní přání. Nejdražší. Je třeba je jen požádat o to, jděte do postele. Touha musí být upřímná a pochází ze srdce.

Na Vánoce, před spaním, udělejte své nejoblíbenější přání, zapište je na papír a položte je na okenní parapety.

A aby Andělé věděli přesně, kde jsou nejvíce očekáváni, musíte také dát na okno zapálit svíčku nebo zavěsit vánoční hvězdu.

Dokonce i když jen na jednu noc – noc magie a světla.

 
Obřady na Vánoce pro štěstí a zdraví
 

1). 6. ledna.

 

Spiknutí za hojení.

Jsou dny, ve kterých vytvářejí (dělají) amulety svého druhu. K tomuto talismanu patří také obecný ručník.

6. ledna, v předvečer zrození Ježíše Krista, si koupili novou ložní prádlo a začali ji mluvit o léčbě různých chorob, včetně těžkých. Pokud se někdo v rodině později nemocí, pak by měl být pacient s touto ručníkem otřen a on se určitě zotaví.

Spiknutí

Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého.
Mluvím ze 77 nemocí,
Z jakékoliv bolesti, od noční můry,
Přijatá suchost, z rakoviny jedlík,
Epilepsní útok
Od poškození, od nočních křečí.
Matka Theotokos umyla svého Syna
Linen utěrka utřená.
Bůh žehnej i mému lanu.
Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého.
Koho mám (pojmenuji) obalit toto prádlo
Z toho budu vyhazovat všechny 77hp.
Klíč, zámek, jazyk. Amen. Amen. Amen.

2). 7. ledna.

Na zemi žily miliony a miliony lidí. Ale mezi nimi nebyl žádný, jako Ježíš Kristus. Jen o tom přemýšlejte, protože si všichni pamatují své narozeniny a všichni se upřímně těší na tento nádherný den a opakují s úpasnou láskou své jméno a jméno Jeho Matky, která nám prostřednictvím Syna dala věčný život a spásu.
Ten, kdo se dnes ráno umyje, řekl třikrát:
Spasitel se narodil, světlo se objevilo světu.
Bude (jménem) spasen skrze Ježíše Krista.
Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého. Amen, –
získá nejen duševní, ale i fyzickou sílu. Nemocní lidé, tím, že se zotaví.

3). 8. ledna. (v noci od 7. do 8.)

Podle tajného zvyku, ve druhém vánočním dni, musíte jít ven tři hodiny ráno, zvednout ruce k nebi a říct:

Otevřete nebeské svaté
Dej mi zlaté jmění.
Kolik jasných hvězd máte,
Tolik pro mé (jméno) šťastné slzy.
Ve jménu Otce a Syna a Ducha svatého. Amen.

 

Vánoční rituály pro naplnění přání

1). Od 7. ledna se každé ráno, jakmile se probudíte, zopakujte svou milovanou touhu, můžete ji mentálně vizualizovat.

 

A tak za 40 dní. Toto období se nazývá MIR.
Světlá síla vesmíru pomáhají naplňovat naše sny. Na 40. den budete potřebovat krmítka s chlebovými drobky.

2). V noci 7. ledna nakreslete anděla, vyřízněte ho z papíru. Udělejte přání a nakreslete jedno oko k andělu. To je velmi důležité! Skryjte postavu anděla. Druhé oko ukončíte s andělem, když uvidíte a máte pocit, že se vaše touha naplňuje. Rituál je velmi účinný.

 

3). Vánoce (7. ledna) – čas našich nadějí.
Ve 3 ráno na Vánoce se otevírá obloha. Pokud máte touhu, jděte ve správný čas na ulici a podívejte se na oblohu, modlete se k nebi, abyste vám pomohli. Můžete se zeptat jen na sebe a nedělat přání, které by někomu mohlo ublížit (hádání, že láska určitého muže také nestojí za to, nevíte, že pro tuto osobu je větší dobro)! Ačkoli jsem jednou žádal o léčení jiné osoby – a Pán pomůže
Tato noc je opravdu kouzelná – pokud si přejdete na Vánoce a díváte se na otevřenou oblohu, jistě se to stane!

4). Odpoledne 7. ledna svítí svíčku před ikonou Ježíše Krista a zopakujte modlitbu za svou touhu.

5). Vánoční noci, věnujte čas, abyste byli sami a jeli tam, kde je tma.

Pokud je to obtížné, stačí sám u okna v tmavé místnosti. Poslouchejte zvuky noci, podívejte se do hlubin hvězdné oblohy, duševně se spojte s vesmírem. V této chvíli není nikdo blízko – jste s Vesmírem sám.
 
Nyní si myslete na vše, co byste chtěli dostat v příštím roce. Stanovte jasné cíle. Zaměřte se také na to, o co se chcete zbavit (nebo od koho). Buďte připraveni přijmout vše, co přichází po splnění těchto přání.
 
Zakryjte oči dlaní, tiše uveďte, o co se chcete zbavit – a odhoďte je od vás v hlubinách oblohy. Pak, stejně dobře, s dlaňou zavřenou, seznamte s tím, co chcete přijmout, a hodte tyto touhy do Cosmosu.
A třetí, důležitá fáze: po vstupu do domu svítí červená svíčka. Dejte ji na místo, kde se může bezpečně vypálit až do konce. Nechte svíčku úplně vypálit. Bude sloužit jako maják, přitahující realizaci touhy.
 

Vánoční kouzlo naplnit touhy

Říká se, že na Vánoční noci se děje něco kouzelného … jako kdyby na Zemi spadly magické síly. Je na Vánoční noci a během Epifany, že se všechny rituály stanou mnohem rychlejšími než v jiných dnech. Zde je jeden z těchto rituálů:

Na Vánoce můžete požádat o osud, aby splnil jedno z Vašich nejoblíbenějších přání v příštím roce. Tato touha musí být napsána na kus papíru a vzít malou svíčku. Barva svíčky je lepší zvolit v závislosti na typu touhy.

Pokud se touha týká záležitostí lásky, pak určitě musíte vzít červenou svíčku, chcete-li přilákat dobré zdraví nebo materiální bohatství, a pak si vezměte zelenou svíčku.

  • Modré svíčky (a v tomto kouzle a obecně) dobře pomáhají při únavě,
  • žlutá – zmírňuje stres,
  • hnědé – přinášejte zdraví,
  • růžový personifikovat romantiku a koníčky,
  • bílí se používají hlavně k věštění,
  • fialová pomůže odstranit škodu a vyléčit člověka
  • Modré svíčky se také používají při čtení modliteb za odstranění škod a také přispívají k posílení určitého aspektu osobnosti člověka, k léčení vážné nemoci.

Pokud je svíčka zpočátku velká, je lepší ji řezat, protože bude nutné ji zapálit a pokud je to možné, nalijete celý vosk na kus papíru s přání napsaným na něm. Poté musíte vzít nit z barvy použité svíčky a otočením listu do malého čtverce jej spojte s tímto závitem.

Tento balíček by měl být veden s vámi po celý příští rok, protože tento malý trik platí přesně jeden rok a slibuje splnění plánované touhy v tomto období.

 

Rituál pro dosažení cíle (pro Vánoce)

Rituál, jednoduchý v provedení, ale velice efektivní ve své okultní moci, vám v novém roce pomůže dosáhnout vašeho požadovaného cíle, abyste dosáhli všechno, o čem jste už dlouho snívali a čekají nezištně.

Na spodní straně hluboké desky (bez obrázků) použijte zelenou značku pro reprodukci symbolu níže.

 

Ve 24 hodin (v noci 6. – 7. ledna) nalijte trochu svaté vody na talíř a okamžitě ji vyjměte na ulici (na nádvoří nebo na otevřený balkon), nechte ji stát až do rána.

Okamžitě po svítání přiveďte do domu (bytu). Osvětlete malou (tenkou) církevní svíčkou a přemístěte ji přes desku (ve směru hodinových ručiček) a současně čtete spiknutí dvanáctkrát: “Spasitel se narodil, svět se přeměnil, spása našla, bylo přijato řešení.

Pane Ježíši Kristu, Bože Synu, pomozte mi, pomozte otrokovi (e) (Vaše jméno) rozhodnout se o věci, dosáhnout cíle, prolomit překážky. Nechte (stručně uvést podstatu problému, který chcete vyřešit) řešit podle vašeho slova. Amen. Amen. Amen. “

Vložte svíčku do svícny a nechte ho vypálit až do konce. A umyjte si obličej vodou dříve, než opustíte dům poprvé 7. ledna (v každém případě).

 

Tags: , ,

Leave a Reply