Večerní šaty s průhlednými látkami – módní trend 2015

10/03/2018 | By admin | Filed in: Móda.

>

Okouzlující modely večerních šatů z jemných, průhledných tkanin: krajka, čapka, šifon obdivují jejich ženskost a něhu. Mnoho večerních šatů v roce 2015 má sofistikovaný střih s vložkami luxusního peří, kožešiny, lesklého saténového, průhledného pletiva. Kšiltovky, položené na šikmé saténové podšívce, vypadají jasně a působivě. Transparentní materiály bez spodniček jsou odvážně používané návrháři ve svých sbírkách, což dává večerní šaty provokativní pokušení.

Pro ty, kteří stále chtějí zůstat tajemstvím ostatním a skrývají své části těla, návrháři nabízejí více diskrétních možností pro večerní šaty s podšívkou, přičemž zůstávají průhledné pouze rukávy, výstřih výstřihu nebo spodní část šatech. Velmi módní v roce 2015, okouzlující šaty s V-krkem, které padaly téměř do pasu.

Večerní šaty z průhledných materiálů jsou prezentovány v široké škále barev a odstínů: pastelové, černé, jasné, lesklé. Pocit luxusu je dán materiálem, ze kterého jsou šité nádherné šaty: hedvábí, samet, krajka, satén, taft, šifon. Třpytivý třpyt vytváří oblečení, přehozené flitry a křišťály.


Tags: , , ,

Leave a Reply