Vysvětlení snění: proč vysníváte hlavu

sen, hlava, sní o hlavě, spánku, hlavu, hlavu ve snu, spát dětskou hlavu, hlavu při spánku, hlavu pocení ve snu, spánek na hlavě, hlavu potní při spánku, ve snu umývání hlavy, umývání hlavy ve snu , umyl hlavu ve snu, hlavu dítěte se potní ve snu, po spánku bolí hlavu, hlavu dítěte během spánku, vidět se ve snu, dětská hlava se při spánku potří, spánku lidské hlavy, hlavu muže hlava, spánek bez hlavy,

Hlava ve snu. Hlava výkladu snů. Interpretace snů. Snít o vlastní hlavě – nejstarší v rodině: majitel nebo milenka domu, otce nebo matky. Špatné nebo dobré spojené s tímto symbolem ovlivňují především rodinu. Snít o vážně zraněné hlavě, mít zlomenou hlavu – směšný stařec (starý muž, stará žena) a potíže z ní, těžké myšlenky způsobené každodenními okolnostmi. Sen o velké hlavě na ramenou – čest, bohatství, v lásce: mír, harmonie a rodinné štěstí, na nemocné: úzkost. , všechno je špatné.Mít ocelovou korunu na hlavě je “dejection”, být trýznivý nerozpustné problémy.To vidět dvě hlavy na ramena ve snu je mít všechno nejlepší. Sen, na němž vidíte na ramenou hlavu koně – překážky, nepřátelství. Snaha a hlava, někdo jiný přerušil hlavu, leží nebo se valil – smrt rodičů, velké ztráty a zejména ztráta cti. Mějte ve snu v rukách hlavy někoho jiného – dělat věci, které byly přiděleny jiným, cítit odpovědnost. přes nepřátele, triumf. Ten sen vyřízne tvou hlavu, ztratí hlavu a půjde bez ní – přijde klid v duši, je čas na odpočinek, “žít bez kormidla a větru”, jít s proudem, neovládat svůj život. . Chcete-li vidět ve snu, že někdo dělá něco s vaší oddělenou hlavou a sledujete – být podroben návrhu nebo nátlaku, ztratit právo volby. .Další informace o tom, jak různé sny vykládají tento sen.


Co sní o hlavě, interpretaci spánku

Dream Miller

Viděli jste někdy hlavu ve snu, což znamená, že máte důležitou. Tito lidé budou mít pravomoc, stejně jako příležitost poskytnout takovou podporu, kterou potřebujete. Uvidíte svou vlastní hlavu – k nemoci. Hlava byla odříznuta a krvavá – to znamená, že máte před sebou neustálý smutek; věci se rozčarují. Viděli se v dvouhlavém snu – nádherný sen, slibující významný úspěch, zejména rychlý růst kariéry. Stejně slibné a sní o hlavě, stejně jako o hlavu dítěte. Pocit bolestí hlavy ve snu je o péči. Pokud máte sen o mytí vlasů ve snu, máte před sebou obezřetné a plodné akce. zdravý rozum vám pomůže při jejich realizaci: použijete to na maximum. Zvířecí hlava snívala – je to varování: nebuďte nečitelný při výběru přátel a aktivit.


Sní o hlavě

Tlumočení snů Tsvetkova

Hlava s oříznutými vlasy předznamenává neštěstí; plešatina je varování před spácháním; velký, masivní – sen na štěstí; odříznut – respektovat.


Sny o hlavě, co to znamená

Dream sen Hasse

Velká a chraplavá hlava sní o štěstí; plešatý varuje před bezohledným šílenstvím; vidět něco, co od někoho vzít – na respekt a spokojenost života; umyjte si vlasy – budete tvrdě pracovat a vydělávat dobře; na hlavě byly zdravé, elegantní, atraktivní – sen říká, že se zdá, že jste zamilovaný; krásně zvlněná a česaná hlava znamená, že budete hledat marně pro ctnostné přátele; oholený muž snovi bohužel; zmrzačenou hlavu předchází těžkou práci; pokrytý kloboukem, šálou – přicházejí problémy, chudoba; sundat hlavu někoho – ztratíte výhodu.


Hlava ve snu – to je to co?

Esoterický sen interpretace

Vedoucí známého člověka snila, kromě těla – to je znamení, že jste úplně marně věnovat příliš velkou pozornost zbytečným informacím, nesmyslům. Cílem cizího snu je, že ve vaší paměti je uloženo spousta vědomostí, což je zjevně nadbytečné. Měla jsem sen o mé vlastní hlavě – sen vysvětluje, že by bylo hezké se trochu učit.


Snít o něčem jiném?

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress