>

Měsíc je mistrem nejen odlivu a toku světových oceánů, ale také zdraví, pohody a nálady člověka. Jen zdravý člověk je skutečně krásný.

Nutriční doporučení měsíčního kalendáře jsou také terapeutické doporučení, protože čas přijatý a nutný během tohoto období potravin harmonizuje a obnovuje orgány lidského těla, podle energie každého měsíčního dne. V určitém měsíčním dni by se člověk neměl pouze uchýlit k preventivním, terapeutickým a kosmetickým postupům, ale také používat výrobky, které budou užitečné.

Dnes mnoho lidí, kteří dosáhli hmotného bohatství, věří, že ukazatelem bohatství je každodenní konzumace lahůdek, lahodného masa a rybího uzeného masa nebo nakládaných potravin a jednoduché jídlo – hodně chudých. Přestávají jíst polévky a obiloviny, jíst pouze vysoce kalorické potraviny, které v nadměrné míře porušují lidské zdraví a vedou nejen k obezitě, ale ik dalším vážnějším onemocněním. Potřebujete vědět, že jídlo připravené z jednoduchých produktů může být nejen velmi chutné, ale především je velmi užitečné.

Vezměte prosím na vědomí, že ne všechny měsíce jsou stejné v energetice. Existují dny dobročinných energií: 6., 7., 12., 16., 24. měsíční dny. Takové měsíční dny jako 4., 9., 15., 23. a 29. jsou nositeli kritických energií. V těchto dnech bychom měli být pozorní a snažit se nezvyšovat negativní energii s vlastními akcemi nebo emocí. Je třeba věnovat zvláštní pozornost omezením a pokud možno je dodržovat.

Výživa – základ zdraví a krásy. Výživové návyky jsou určovány přírodními, sezónními, národními, náboženskými a rodinnými tradicemi.

Všichni lidé mají jiný vkus: to, co má rád, nemusí být nutně jiné, takže závislost na jídle je osobní záležitostí každého člověka.

Nyní rostoucí počet lidí začíná uvědomovat si, že jejich zdraví a krása, a tedy i jejich štěstí, závisí na jídle, které si vybereme. Mnoho lidí nyní dává přednost zdravému jídlu a opravdu užívá jednoduché jídlo.

V NEW LUNE osoba je nejslabší, vyčerpaná, energetické zdroje těla jsou minimální. Je lepší nechat se provádět žádné procedury, ale můžete hladovět, sedět na ovoce nebo šťávě. Můžete se cítit podrážděně, nervózní. To platí zejména pro muže. Neberte alkohol v den nového měsíce a dva dny po něm.

GROWING Měsíc, naše tělo má vstřebat, vstřebat a zachovat vše, co vstupuje. Kůže je také snadno vnímatelná výživnými a zvlhčujícími látkami. Protože na rostoucím měsíci se snažíme provádět všechny druhy postupy specifické pro výživu a hydrataci pokožky. V této době je dobré provádět postupy, jejichž cílem je urychlit růst. Pro ty, kteří chtějí růst dlouhé vlasy, je účes příjemný. Chcete-li mít dlouhé nehty, proveďte manikúru v tomto okamžiku. Příznivé cvičení a chůze v přírodě.

Úplněk – čas pro postupy a operace zaměřené na posílení. Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly méně, zeslábněte, snažte se ořezat na úplňku. Vlasy, upravené na úplňku, roste pomaleji než obvykle, ale méně vypadají. Po úplném měsíci můžete provádět odstranění chloupků, upravovat tvar obočí, rozšíření vlasů, účesy, jako jsou africké splétá. Na úplňku je lepší hladovět nebo jíst málo. Zdržte se od operací.

Ženy trpí úplným měsícem horším, takže je lepší, aby se zapojili do tvůrčí práce v den úplného měsíce, den před úplným měsícem a následující den po něm. Můžete vypít uklidňující čaj s mátou.

AT LOST Měsíční tělo bude proudit, uvolňovat, vyčistit od všeho, co nás brání. Je snazší a rychleji se zbavit akné, věkových skvrn, pih, atd. V tomto okamžiku je efektivnější čištění. Je zobrazena samoregulace vnitřní nálady, je dobré sedět před zapálenou svíčkou a analyzovat vaše chyby, a tak je zbavit.


Japonská strava 8 důvodů, proč naléhavě dělat sex

Leave a Reply