Základní šatník léta 2018

Základní šatník léta 2018

Společně s stylisty commerage.ru tvoříme základní šatní léto roku 2018. Pojďme se podívat konkrétními příklady, jaké by měla mít každá žena módy ve skříni, aby vypadala krásně a stylově.

Jak jsme již mnohokrát přesvědčeni, abychom byli módní, není nutné mít spoustu věcí, jen málo, ale vysoce kvalitní, stylové a doplňkové. A s pomocí bot a příslušenství může být stejné oblečení správně přehráno a pokaždé to vypadá jinak. Tak co by mělo být základní šatník léta 2018?

Bílá halenka

Základní šatník z léta roku 2018, bílá halenka

Musí mít prvek letního šatníku. S ní ve světě a ve svátku. Bílá halenka jde dobře s sukní, kalhotami a šaty. Tato věc se hodí do obchodního a neformálního stylu, a proto se řadí jako první do základní šatny léta 2018.

Šaty s květinovým potiskem

Základní šatník letního roku 2018, šaty s květinovým potiskem

Toto je hit sezóny jaro-léto 2018, kterou ukázali všechny módní domy na módě světa. S pomocí délky, stylu a velikosti květin můžete upravovat jakýkoli tvar, který mu dává ženskost a romantiku. Stylisté doporučují nosit květinové tiskové šaty s sandály nebo tenisky.

Palazzo Trousers

Základní šatník letního roku 2018, bílá halenka, kalhoty-palác

Možnost základní letní šatní 2018 pro ty, kteří nemají rádi šaty nebo jen chtějí diverzifikovat svůj obraz. Pro teplé počasí budou ozdobné vrchní nebo hedvábné blůzy vyhovovat palasovým kalhotám a mikiny pro větrné.

Plavky

Základní šatník letního roku 2018, jednodílné plavky, módní plavky 2018

Tento model doporučuje zahrnout stylisty do základové šatny léta 2018. Je vhodný pro jakýkoli typ postavy, různé barvy a výtisky, každá dívka si pro sebe vybere perfektní jednodílné plavky.

Béžový příkop

Základní šatník z léta roku 2018, béžový příkop

Stejně jako kabát, je to nutné v základní šatně. Letní dny nás kazí horkem, ale ve večerních hodinách je dost chladné a nikdo není pojištěn z dešťů a špatného počasí.

Bílé tenisky

Základní šatník letního roku 2018, bílé tenisky, módní tenisky 2018

Všestranný, kombinovaný se vším, a díky módnímu stylu sportovní chic, nosí pod nějakým oblečením. Takže si můžete zvolit módní modely tenisky, pokud nejste fanouškem knoflíků a plošin.

Mouly boty

Základní šatník letního roku 2018, mušle, módní boty 2018

Pro druhou sezónu světové módní přehlídky nezůstaly, a proto jsou povinny se usadit v základní šatně léta 2018. Mühli vypadají skvěle s ořezanými kalhotami, džíny, kalhotami, sukně a šaty.

Sáček slámy

Základní šatník z léta 2018, sáček na slamky, módní sáčky z roku 2018

Typická letní možnost, která dává obraz romantiky a ženskosti. V kombinaci s kloboukem se širokým okrajem vypadá skvěle.

Taška na opasek

Základní šatník z léta 2018, taška v pasu, módní tašky 2018

Tento doplněk se objevil na módních přehlídkách jarní a letní sezóny pro téměř všechny značky, a proto doporučujeme stylistům, aby vždy zahrnovali tašku na opasek v základní šatně léta roku 2018. Vypadá to zvlášť výhodné s volným šaty nebo skládanou sukní a pokud přidáte světlé doplňky. chladný vzhled bude fungovat.

Kočky

Základní šatník léta 2018, kočky, módní brýle 2018

Vypadají velmi hravě a hodí se všem. Pokud se kočičí brýle nelíbí, pak je mnoho dalších módní brýle jaro-léto 2018. Určitě se vám budou líbit některé modely navržené stylisty.

Jak se vám podařilo ujistit se, že jsou krásné a stylové, pro základní šatní není tolik věcí, které jsou potřeba.


Viz též:

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress