Zapojení Justina Biebera a Haleyho Baldwina

10/11/2018 | By admin | Filed in: Hvězdný život.

Zapojení Justina Biebera a Haleyho Baldwina

Zapojení Justina Biebera a Haleyho Baldwina

Zapojení Justin Bieber a Haley Baldwin, Justin Bieber a Haley Baldwin, Haley Baldwin, Justin Bieber a Haley Baldwin se oženit

Zapojení Justin Bieber a Haley Baldwin je hlavní zprávou dneška. Zdálo se to nedávno Selena Gomezová se rozloučila s The Weeknd a znovu se setkal s Justinem, který potěšil mnoho fanoušků. A pak bylo známo, že se Bieber oženil s Haley Baldwinovou.

Tento pár se začal setkávat před několika lety, když Selena buduje vztah s The Weeknd zpěvákem – Abel Tesfaye. Haley Baldwin šel odpočívat s rodinou Bibers na ostrově Angilla. Ale i přes vážnost záměrů a oficiální známost s rodiči, za pár měsíců, Haley Baldwin rozloučil se s Justinem Bieberem.

Mezitím Selena Gomez koupila dům v Los Angeles za 2 miliony dolarů, být bližší k The Weeknd, ale brzy se s ním rozloučil a znovu se setkal s Justinem. Ať už to byl jednoduchý PR, nebo neúspěšný pokus oživit starý vztah, ale nic z toho nebylo. Justin Bieber znovu začal chodit s Haley Baldwin.

Nyní pár odpočívá na Bahamách, kde Bieber dal Baldwinovi nabídku. Podle zdroje z hvězdného prostředí bylo všechno velmi romantické. Zapojení Justina Biebera a Haleyho Baldwina v restauraci. Strážci požádali všechny, aby na kameru nezařizovali nic, po kterém Justin, před celou veřejností, navrhl, aby Hayley byla jeho manželkou, a řekla ano.

Zapojení Justin Bieber a Haley Baldwin, Justin Bieber a Haley Baldwin, Haley Baldwin, Justin Bieber a Haley Baldwin se oženit

Hvězdný pár dosud oficiálně neudělal oficiální oznámení, nicméně společné fotografie Biebera a Baldwina se již objevily v sociálních sítích, ve kterých je na Haleyho prstenovém prstenci zapuštěn zásnubní prsten s diamanty. Justinův otec napsal na své stránce, že jeho syn začal novou kapitolu v životě, zpěvačka matka dala příspěvek o lásce. Haleyův otec, Steven Baldwin, také udělal náznak o svatbě, ale pak odstranil post.

Každý se těší na reakci Seleny Gomeze na angažmá Justin Bieber a Haley Baldwin. Ale dosud v jejích sociálních sítích nic nenapsala. Selena Gomez nyní uvítá s přáteli, kteří z jachty posílají radostné fotky a videa.

Zapojení Justin Bieber a Haley Baldwin, Selena Gomez, Selena Gomez 2018


Viz též:

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress