Zázvorový čaj pro hubnutí

10/03/2018 | By admin | Filed in: Chudnutí.

Chaj s imbirem dlja pohudenijaHledání elixíru mládeže a prostředky ke zlepšení zdraví mají zájem o lidstvo, a zejména o jeho krásnou polovinu, po celou dobu. Jeden z těchto nástrojů, který může mít složitý účinek na tělo, zlepšuje pohodu, dává tělo štíhlost a zázvor je hladká kůže.

Zázvor čaj má schopnost tónovat, dává energii a duševní jasnost, má příznivý vliv na výkon. Při pravidelném používání, můžete si všimnout zlepšení pleti, kůže se stává pevnější, v zrcadle vypadá mnohem mladší, má pozitivní vliv na náladu.

Čajový zázvuk se používá ke zlepšení paměti, protože výrazně zvyšuje cerebrální oběh. Pokud se objeví vážný projekt nebo musíte vyřešit komplexní tvůrčí úkol, měli byste si určitě pomoct s čajem zázvoru, který svým vlastností je účinnější než čerstvě uvařená káva.

Pokud budete pít čaj před jídlem, chuť bude výrazně lepší a trávicí orgány budou pracovat hladce. Může být také dáno dětem, jejichž chuť k jídlu nepatří svým rodičům. Schopnost kořenů zázvoru k ředění krve je vhodná pro prevenci nádorů. Pomáhá také bojovat se špatnými zvyky, jako je kouření. Věří se, že když kouříte, stačí žvýkat kořen zázvoru a touha prochází.

Oblíbeným majetkem dívky je schopnost zázvorového čaje zhubnout. To bude podrobněji diskutováno.

Zázvorový čaj pro hubnutí

Tato metoda úbytku hmotnosti přišla k nám z východu, kde má nejširší rozdělení mezi těmi, kteří chtějí přiblížit postavu ideálům. Tibetští mnichové volají zázvorový čaj horkým nápojem, který pomáhá zlepšit krevní oběh, ohřívá a zrychluje metabolismus. Látka gingerol, která je součástí zázvoru, způsobuje zvýšené pocení, stimuluje zrychlené vylučování jedů z těla a pomáhá zhubnout. Ginger je omlazující lék, a proto je možné nejen použít zázvorový čaj na snížení tělesné hmotnosti, ale také prodloužit mládí a je povoleno pravidelně užívat.

Jak vyrobit zázvorový čaj?

Nejjednodušším způsobem je umístit tenké nakrájené zázvorové kusy do teploměru a nad nimi vylévat vroucí vodu. Pijte výsledný vývar během dne. Během výživy je žádoucí používat ji půl hodiny před jídlem.

Druhý recept na čaj se zázvorem: Zázvor by měl být nakrájen na tenké proužky, vložen do malého kontejneru a přidán vodu, přinést vše k varu a držet na nízké teplotě po dobu 15 minut. Vyjměte vývar z ohně a počkejte, až se ochladí na 36-37 stupňů (tělesná teplota), přidejte med a citron a napijte. Můžete také zlepšit chuť nápoje, přidání citrónového balzámu nebo máty, a pokud se obáváte močového měchýře a ledvin, doporučuje se použít brusinky.

Třetí možnost, jak dělat čaj se zázvorem, je vhodná pro ty, kteří chtějí ztratit velkou váhu. Pro jednu část zázvoru je třeba vzít jednu část česneku a dvacet dílů vařící vody. Tyto přísady trvají 15 minut v termosku, pak se napustí a používají v jednotných porcích po celý den.

Jak pít zázvorový čaj?

Držit zázvorový čaj nejen pro léčebné účely nebo pro snížení tělesné hmotnosti. Bude užitečné používat v každodenním životě, nahradit tradiční černý čaj nebo kávu. A můžete vařit zelený čaj s zázvorem, přidáním medu, máty, citrónu, šípku, heřmánek, sušených bobulí. Čaj se zázvorem a citronem je považován za velmi chutné a užitečné. Pro jeho přípravu stačí jeden citrónový řez na šálek nápoje. Když trváte na kořeně zázvoru, filtrovejte odvar, protože čaj bude příliš nasycený. Snažte se vyhnout se užívání ve večerních hodinách, jinak by mohlo dojít k problémům se spánkem kvůli povzbuzujícím vlastnostem nápoje. Množství kořenů zázvoru ve velikosti malé švestky odpovídá dvěma litrům vody. Odřízněte kořenové potřeby tenkých kusů.

Je třeba pít nápoj v malých douškách, vdechovat vůni a vychutnávat si chuťové vjemy. Zázvorový čaj je považován za zimní nápoj, protože je schopen se zahřát, ale pokud ho píte ledem, je také vhodný pro horké léto, protože dokonale smáčí žízeň.

Kontraindikace

I přes velký počet užitečných vlastností má kořen zázvoru kontraindikace. Neměl by se spotřebovat, pokud se zvýšila horečka, peptický vřed se zhoršil nebo došlo k rozsáhlému zánětu kůže. To může také bolet při krvácení, zvýšení, protože jedna z vlastností zázvor – tenká krev.

Pokud se budete řídit pravidlem pít čaj s kořenem zázvoru, pak velmi brzy budete cítit pozitivní změny ve vašem těle. Během dne budete doprovázeni energií a dobrou náladou, pokožkou a postavou dojde a vaše zdraví se výrazně zlepší.


Tags: ,

Leave a Reply