Zebra je opět v trendu!

Krajiny tropů, živočišných pruhů, skvrny a rozvody jsou pravidelně používány ve svých sbírkách všech módních domů. V tomto okamžiku se zvířecí tisk stal obzvláště oblíbeným. Je-li sezóna podzim-zima 2017-2018 na vrcholu popularity leopard, pak na jaře a v létě roku 2018 v trendu – zebra.

Není tak agresivní, ale to neznamená, že je to méně okázale. Ano, a možnosti pro jeho použití – hmotnost. Pokud dříve zvířecí vzor byl použit sám jako samostatná součást módní šatníku, pak V sezóně jaro-léto roku 2018 se designéři zebra tisknou v různých kombinacích: monochromatický a mix s leopardem a dokonce smíšený s komiksy, patchwork a květinovými vzory. Dlouho živý eklektismus!

Kromě barevných kombinací byly použity různé kombinace materiálů. Například kůže a kožešiny, kostýmní tkaniny a vlna. To samozřejmě souvisí více se svrchním oděvem, ale v každodenních lukách zvířecí tisk vždy vypadá působivě a originálně.

Zebra byla oblíbená v glamové rockové 70. letech, minimalismu 90. let, a nyní je zpátky na módě. Výrazným potvrzením je jarní-letní sbírky Gabriela Hearstové a svatého Laurenta.

Gabriela Hearstová ve svých šatech spojuje krásu a stručnost, takže vidíme pouze sukni se zebram

Mini, dívající se pod pláštěm

Nebo jen pár sandálů.

V Saint Laurentu, možnosti zebry jsou odvážnější. Jedná se o konec pláště

Pánské košile

Nebo dámské blůzy.

Buďte inspirováni myšlenkami módních domů a ve své jarní a letní šatně můžete v kombinaci a variacích obsahovat zebra.

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress