Zelené Smoothie Vaření

Zelené Smoothie Vaření Foto: Zelené Smoothie Vaření

Složení:

  • Okurka (střední)2 kusy
  • Zelené jablka (střední)3 kusy
  • Celer2 stonky.
  • Parsley Bunch1 kus
  • Parsley Bunch1 kus
  • Šťáva z poloviny citronu1 kus
Doba vaření: 10 minut
Počet porcí: 6
Kuchyně: Mezinárodní

Zelený Smoothie recept.

Vaření:

1. U okurky odstraňte kůži a semena. velké buničiny.

2. Vyčistěte jablka ze semen a kůry, nakrájíme maso, posypeme citrónovou šťávou, aby nedošlo k tmavnutí.

3. S celerem, odřízněte vytvrzené místa a tvrdé vlákna, řezte řapíky do středně velkých plátků. Smíchejte v mixéru okurky, celer, jablko, kopr, petržel, sůl a zbývající šťávu z citronu. Beat up. Podáváme v chladených sklenicích.

Technologie.

Pravidla čerstvosti.

1. Sbírat. Nikdy nezvolte zeleninu po dešti, i když je chcete okamžitě poslat do salátu: dešťová voda kazí chuť, suší listy, nesuší.

2. Uchovávejte. Všechny čerstvé zeleniny mají krátkou skladovatelnost. v chladničce – max. 5 dní. Můžete prodloužit její život, pokud ve vodě položíte zeleninu, jako kytici a přidáte do vody nějaký cukr. Druhou cestou je sklopit stonky vodorovně v utěsněném kontejneru, který dláždí každou vrstvu mokrou (ale ne mokrou!) Gázu, zavřete ji a vložte do ledničky. Ale v celofánovém sáčku se zelenka rychle zmizí a hnije.

3. Umyjte. Uspořádejte trávu “sprchu” pod kohoutem – nestačí. Zbavte se pomalých a poškozených větví a pak jeďte do velké misky s dobře slanou vodou. takže větvičky byly volné. Nechte 15 minut, potom lehce stlačte a opláchněte pod kohoutkem. Takže se zbavíte jak písku, tak i všeho, co by se mohlo na zeleném místě usadit.

4. Suchý. Před použitím nezapomeňte sušit bylinky! Vhodnější – ve speciální síťové sušičce. Ale vy můžete a staromódní způsob – těsné pro návrat zelených v plátno plátno nebo ručník.

5. Vyjmout. Nejdůležitější věcí je ostrý nůž nebo doslova vymačkejte veškeré šťávy ze zeleně. Pokud po skartování na desce jsou snadno viditelné zelené pruhy, nůž je třeba okamžitě ostřit.

A také četl:

5 příjemných receptů na snížení hmotnosti

© Copyright 2018 - Krása a zdraví

QuickChic Theme • Powered by WordPress